Park Źródliska zmieni się nie do poznania! Kiedy pojawią się świetlne instalacje?

i

Autor: Wizualizacje /UMŁ

Park Źródliska zmieni się nie do poznania! Kiedy pojawią się świetlne instalacje?

2021-10-30 7:07

Już wkrótce w parku Źródliska pojawią się świetle instalacje. Będę nawiązywały do słynnej powieści dla dzieci pt. "Alicja w Krainie Czarów". Spotkamy tu mnóstwo tajemniczych postaci. Szczegóły w materiale.

Plenerowa instalacja "Alicja w Parku Miliona Świateł" w parku Źródliska eksploduje feerią barw i tysiącami świateł już 11 listopada, w Święto Niepodległości. Na 15 hektarach terenu na zwiedzających będzie czekała tętniąca kolorami kraina. Spotkamy w niej tajemnicze postaci, ogromne kolorowe owady, chichoczące rośliny, opowiadające bajki zwierzęta czy skrzypiące drzwi. Do baśniowego świata będzie można wkroczyć codziennie od godziny 17:00. W związku z tym park Źródliska będzie ogólnodostępny do godz. 16:00, a potem wstęp będzie możliwy jedynie z biletem. Wejściówki na dany dzień będzie można kupić najpóźniej o godz. 21:00, a zwiedzać park do godz. 22:00.

ZOBACZ TEŻ: Po remoncie tych ulic Łódź będzie miała... Bulwary Północne

Kamienica przystrojona na Halloween

- Szykujemy dodatkowe atrakcje na tematyczne dni, np. Mikołajki, czy Walentynki. W parku czynna będzie gastronomia w Tubajce i w Palmiarni. Bilety można kupować on-line od 5 listopada. Przygotowaliśmy rabaty na Kartę Łodzianina i pakiety rodzinne – zapowiada Piotr Kurzawa, z-ca dyrektora Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Bilety można będzie kupić na stronie: parkmilionaswiatel.pl

Sonda
Będziecie oglądać zorzę polarną?
Nasi Partnerzy polecają