Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Krzysztofa. Policja odwołuje poszukiwania!

i

Autor: BE /archiwum

Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Krzysztofa. Policja odwołuje poszukiwania! [NOWE FAKTY]

2021-04-01 14:45

Policjanci VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi od kilku dni poszukiwali 16-letniego Krzysztofa. Nastolatek zaginął w tajemniczych okolicznościach. Jak podaje policja, w połowie marca, będąc w Warszawie, oddalił się spod opieki rodziców. Jego bliscy odchodzili od zmysłów. Kilka godzin po publikacji naszego komunikatu, policja odwołała poszukiwania.

AKTUALIZACJA, godz. 14:00: Otrzymaliśmy informację o zakończeniu poszukiwań. Jak poinformowała policja, nastolatek się odnalazł - wrócił do domu cały i zdrowy.

Do zaginięcia nastolatka doszło w dniu 17 marca 2021. Kiedy 16-latek widziany był po raz ostatni, ubrany był w pikowaną kurtkę typu bomberka koloru zgniłej zieleni, czarną bluzę z kapturem z wizerunkiem klauna. Zaginiony nastolatek jest szczupłej budowy ciała, ma blond włosy spięte w kucyk.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, tel. całodobowo 47 841 24 00, w godz. 8:00 - 16:00 pod nr 47 841 24 18 lub dowolną jednostką Policji. Telefon alarmowy 112.

Przypomnijmy, wciąż trwają również poszukiwania 15-letniego Patryka, który 28 marca br. wyszedł z domu i od tamtej pory nie daje rodzinie znaków życia [CZYTAJ WIĘCEJ...]

Tajemniczy pasażer z pociągu milczał trzy miesiące. W bazie policyjnej pojawił się już jako 9-latek. Wiadomo kim jest

Znajomość tych pojęć to w XXI wieku wręcz obowiązek! Ogarniasz chociaż połowę?

Pytanie 1 z 15
Określenie "vaping" oznacza...
Nasi Partnerzy polecają