PORANNY ARMAGEDON na łódzkich drogach! Komunikacja miejska opóźniona!

i

Autor: Kamerka Toya Go

PORANNY ARMAGEDON na łódzkich drogach! Komunikacja miejska opóźniona! [AKTUALIZACJA]

2021-01-18 10:58

Dziś (18.01.2021) od rana sporo utrudnień w ruchu komunikacji miejskiej. Wiele tramwajów jest opóźnionych, niektóre jadą objazdami. Problemy występują na liniach: 11A, 11B, 15, 17, 18, 14, 1, 5, 6. Szczegóły w materiale.

AKTUALIZACJA, godz. 10:45

Po godzinie 10:00 miało miejsce zatrzymanie ruchu tramwajów linii 2, 5, 6 na ul. Limanowskiego przy ul. Malborskiej w kierunku do ul. Hipotecznej. Komunikacja tramwajowa została wznowiona, ale tramwaje jadą opóźnione.

Po wczorajszej (17.01) awarii wodociągowej, tramwaje wciąż muszą omijać ul. Franciszkańską przy Smugowej. Tramwaje linii 1, 5 i 6 oraz autobusy linii 59, N6 i Z6 kierowane są objazdem.

Linia 1, 5 od węzła Kilińskiego/Północna ul. Północną, Ogrodową, Zachodnią, linia 5 w ul. Limanowskiego na swoja trasę, linia 1 dalej ul. Zgierską na swoją trasę w obu kierunkach jazdy.

Linia 6 od węzła Zachodnia/Ogrodowa ul. Zachodnią, Limanowskiego na swoją trasę w obu kierunkach jazdy.

Linia 59, Z6 od skrzyżowania Wojska Polskiego/Franciszkańska ul. Wojska Polskiego, Zgierska, Nowomiejska, pl. Wolności na swoja trasę, objazd tylko w podanym kierunku jazdy.

Linia N6 od skrzyżowania Nowmiejska/Północna przez Nowomiejska-Zgierska-Wojska Polskiego na swoją trasę w dwóch kierunkach jazdy. Tramwaje jadą opóźnione.

Zatrzymanie tramwajów na Piotrkowskiej przy ul. Mickiewicza

Dziś (18.01) rano tramwaje stanęły na ul. Piotrkowskiej przy ul. Mickiewicza w kierunku ul. Zielonej. Linia 14 w tym kierunku jedzie objazdem: od skrzyżowania Piotrkowska/Mickiewicza przez Mickiewicza-Kościuszki-Zielona-Gdańska-Kopernika-Włókniarzy-Bandurskiego na swoją trasę.

Opóźnienia występują również na linii nr 18, w związku z zatrzymaniem, do którego doszło przed godz. 5:00 na ul. Narutowicza przy ul. P.O.W. w stronę dworca Fabrycznego.

Łodzianie poczekają również na tramwaje linii 11A, 11B, 15 oraz 17 - opóźnienia mają związek z awarią techniczną, która miała miejsce tuż przed godz. 5:00 na rondzie Lotników przy ul. Pabianickiej w kierunku do al. Politechniki.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Awaria ogrzewania w Warszawie. Lodowate kaloryfery, a na dworze potężny mróz
Nasi Partnerzy polecają