MPK Łódź. Wydłużony czas biletów niebawem PRZESTANIE OBOWIĄZYWAĆ. Łodzianie oburzeni!

i

Autor: BE /archiwum

MPK Łódź. Wydłużony czas biletów niebawem PRZESTANIE OBOWIĄZYWAĆ. Łodzianie oburzeni!

2021-01-17 7:11

Łodzianie są zawiedzeni i z oburzeniem komentują informację o tym, że już wkrótce wydłużony czas biletów w komunikacji miejskiej przestanie funkcjonować. Jak zapowiada łódzki magistrat, wiosną będą zapadać kolejne decyzje w sprawie taryfy.

Przypomnijmy, wydłużony czas ważności biletu MPK obowiązuje od października 2018 roku. Od tego czasu, na bilecie 20-minutowym można przejechać 40 minut, a na 40-minutowym - godzinę.​ Ulga ta była przedłużana. Ostatnio powyższe udogodnienia dla pasażerów miały skończyć się wraz z końcem 2020 roku, jednak Rada Miejska przegłosowała uchwałę, zgodnie z którą łodzianie będą mogli w ten sposób korzystać z przejazdów jeszcze do końca marca 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ: Poniedziałkowy armagedon na łódzkich drogach! Komunikacja miejska opóźniona!

Mieszkańcy jednak, na wiadomość o zmianach, reagują oburzeniem."To do końca marca remonty się skończą?"; "Tylko czekać aż będzie podwyżka", "A komunikacja miejska dalej w korkach stoi" - komentują na facebooku.

Jak zapowiada łódzki magistrat, wiosną w zależności od sytuacji epidemicznej i prowadzonych oraz planowanych remontów, podejmowane będą decyzje, jak ma dalej wyglądać taryfa łódzkiej komunikacji miejskiej.

Rekord ZGONÓW w 2020 roku! Wzrost o kilkadziesiąt tysięcy! Tak źle nie było w Polsce od II wojny światowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany