Potężny wybuch w Kaczorowie pod Skierniewicami. Zawalił się dom! [foto]

2021-10-28 13:06

Do potężnego wybuchu w domu jednorodzinnym w Kaczorowie doszło w czwartek (28.10.2021 r.) rano. W zdarzeniu ranna została 81-letnia kobieta. Dom został całkowicie zniszczony.

Wybuch w domu jednorodzinnym w Kaczorowie (pow. skierniewicki) miał miejsce 28.10 około godziny 8:30. "W tym czasie była w nim jedynie 81-latka, która została ewakuowana z gruzowiska przez strażaków i przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który odtransportował ją do szpitala" - poinformował PAP rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

ZOBACZ TEŻ: Czołczyn. Szli nieoświetloną drogą, to była chwila... W 22-latka uderzyło auto

Zadysponowana na miejsce Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza przeszukuje gruzowisko. Na miejscu pracuje 13 zastępów straży pożarnej. Dom został całkowicie zniszczony. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu.

Przerażeni rodzice trzymali 3-latkę na rękach. Była nieprzytomna i traciła oddech
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE