Pożar kamienicy przy ul. Rzgowskiej w Łodzi. Nie żyje jedna osoba

Straż pożarna
Autor: Materiały prasowe Jedna osoba zginęła w pożarze mieszkania w kamienicy przy ul. Rzgowskiej w Łodzi.

W niedzielę (11 kwietnia) nad ranem strażacy zakończyli dogaszanie groźnego pożaru mieszkania, do którego doszło w kamienicy przy ul. Rzgowskiej w Łodzi. Jak informuje rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej, w pożarze zginął mężczyzna. 18 osób zostało ewakuowanych.

W niedzielę (11 kwietnia) nad ranem strażacy zakończyli dogaszanie groźnego pożaru mieszkania w kamienicy przy ul. Rzgowskiej w Łodzi. - Jest jedna ofiara śmiertelna, ewakuowano 18 osób - poinformował PAP mł. bryg. Jędrzej Pawlak, rzecznik prasowy wojewódzkiej straży pożarnej.

Ogień pojawił się w łódzkiej kamienicy w nocy z soboty na niedzielę (10/11 kwietnia). Na miejsce przyjechało 8 zastępów łódzkiej straży pożarnej. - Paliło się w mieszkaniu o powierzchni ok. 50 metrów kwadratowych - podał Pawlak.

W pożarze zginął mężczyzna. Ewakuowano w sumie 18 osób: 5 z objętej pożarem kamienicy i 13 z sąsiedniego budynku. Łódzka policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności nocnego pożaru.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Łódzkie: Okropny wypadek w okolicach Wielunia. Kierowca dostawczaka zginął na miejscu

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE