Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle...

Przez nazwę parku czytaną od tyłu z Łodzi śmieje się cały internet [ZDJĘCIA]

2022-10-19 14:45

Stawy Jana w Łodzi podbiły internet. A konkretnie furorę w sieci zrobił napis, który niedawno tam stanął. Stanął, bo na projekt głosowali sami łodzianie, jednak takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał...

Napis z nazwą parku mieszczącego się między ulicą Rzgowską, Kosynierów Gdyńskich i Paradną w Łodzi stanął w połowie października. Stanął, bo na projekt w budżecie obywatelskim, zakładający zakup napisów 3D głosowali sami łodzianie, jednak takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał... "Obrotu" - i to dosłownie, bo mieszkańcy szybko spostrzegli, że napis czytany odwrotnie brzmi... "anal". Jak to możliwe? Teraz chyba wszyscy zadają sobie to pytanie.

Sam magistrat próbuje obrócić sprawę w żart, publikując na swoim oficjalnym fanpage'u informację: "Kochani, widzimy dziś sporo zdjęć nowego napisu na Stawach Jana. Niestety musimy Was zmartwić, robicie je od tyłu".

"Sporo" to mało powiedziane. Zdjęcia obiegają internet, informacja o "dziwnym napisie" w łódzkim parku pojawiła się w najpopularniejszych serwisach, bez problemu znajdziemy również memy.

Cytując słowa klasyka... "Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle".

Sonda
Uważasz, że można było uniknąć tej niezręcznej sytuacji?
Nastolatkowie znęcają się nad jeżem na Skwerze Szarych Szeregów w Pabianicach
Nasi Partnerzy polecają