Rawa Mazowiecka: 36-latek uprawiał marihuanę... w szafie! [ZDJĘCIA]

2021-03-25 12:41
Rawa Mazowiecka: 36-latek uprawiał marihuanę... w szafie! [ZDJĘCIA]
Autor: Policja /KWP Łódź

Tym razem nie w namiocie, lecz w szafie funkcjonariusze policji znaleźli nielegalną hodowlę marihuany. W trakcie akcji zabezpieczyli sprzęt i prawie 300 gramów suszu. 36-letni plantator z Rawy Mazowieckiej usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz ich produkcji. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

Dwa dni temu policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz z rawskimi kryminalnymi, na podstawie analizy zebranych dowodów, przeszukali jedną z posesji na terenie Rawy Mazowieckiej. Według informacji miała się tam znajdować domowa uprawa konopi. - W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 36-latka kryminalni zabezpieczyli aparaturę służącą do uprawy konopi oraz prawie 300 gramów suszu. W szafie ubraniowej znaleźli 4 rosnące rośliny konopi, listwę ze specjalnym oświetleniem oraz inne urządzenia służące do nielegalnego wytwarzania środków odurzających - opisuje policja.

CZYTAJ TEŻ: Pabianice. Pod pretekstem odwiedzin dziadków, uprawiał w ich domu MARIHUANĘ! ZOBACZCIE, JAKI BUSZ! [ZDJĘCIA]

Zamiast stolików kawowych przewozili nielegalne papierosy

Mężczyzna został zatrzymany. Na podstawie zabezpieczonych dowodów usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i ich produkcji. Wobec mieszkańca Rawy prokurator zastosował dozór policyjny.

Rawa Mazowiecka: 36-latek uprawiał marihuanę... w szafie!
Autor: Policja /KWP Łódź

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat wiezienia.

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE