Rawa Mazowiecka: Zaginęła starsza pani. 81-latka przeszła długą drogę - zdjęcie poglądowe

i

Autor: congerdesign / CC0 / pixabay.com Rawa Mazowiecka: Zaginęła starsza pani. 81-latka przeszła długą drogę - zdjęcie poglądowe

Rawa Mazowiecka: Zaginęła starsza pani. 81-latka przeszła długą drogę

2021-07-01 13:25

Starsza kobieta wyszła z domu w godzinach porannych i ślad po niej zaginął. Policję zaalarmował syn zaniepokojony długą nieobecnością 81-letniej matki. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania, których finał okazał się szczęśliwy. Seniorka odnalazła się wieczorem. Jak się okazało, kobieta pokonała bardzo długą drogę jak na swój wiek. Cała i zdrowa wróciła do domu.

Do zdarzenia doszło w środę w Rawie Mazowieckiej. 81-letnia kobieta wyszła z domu po godzinie 9:00 i przepadła bez wieści. Gdy jej syn wrócił z pracy do domu, zaniepokoił się nieobecnością matki i zaalarmował policję. Było już późne popołudnie, więc ruszyły intensywne poszukiwania starszej pani.

W czasie, gdy policjanci szukali zaginionej seniorki, dyżurny otrzymał zgłoszenie od kobiety z Komorowa, która podczas jazdy zauważyła seniorkę idącą drogą bez jednego buta. Ten widok wydał jej się niepokojący, dlatego zadzwoniła na policję.

Czytaj też: Kurzeszyn: W rzece znaleziono zwłoki 36-letniej Ukrainki. Wcześniej zgłoszono jej zaginięcie

Gdy funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce, okazało się, że jest to zaginiona 81-latka. Kobieta przeszła dość spory dystans jak na jej wiek, bo około 6 kilometrów. Na szczęście jej zdrowiu i życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Cała i zdrowa seniorka została przekazana swoim bliskim, z którymi wróciła do domu.

Czytaj też: Zobacz też: Łowicz: Policjanci odnaleźli skradziony rower. Wdzięczna właścicielka napisała list

Pościg za piratem drogowym
Nasi Partnerzy polecają