Robił TO na łódzkim dworcu

i

Autor: Dariusz Kucharski

Robił TO na łódzkim dworcu. Podróżni zszokowani. Obrzydliwe

2021-08-24 13:39

Podróżni wsiadający do pociągów i wysiadający z nich na stacji Łódź Chojny aż przecierali oczy ze zdumienia. Zszokowani i mocno zniesmaczeni patrzyli na to, co wyprawiał leżący na jednej z ławek tuż obok torów mężczyzna. Aż trudno w to uwierzyć.

Dworzec Łódź Chojny obsługuje głównie lokalne połączenia. Najczęściej zatrzymują się tam pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Ruch podróżnych jest raczej niezbyt wielki. Może dlatego leżący na ławce mężczyzna bez żadnych skrupułów pozwolił sobie na takie rzeczy.

W minioną sobotę, 21.08, około godziny 18 pasażerowie pociągów widzieli tak ohydne rzeczy, że niektórzy z nich z obrzydzeniem odwracali głowy. Wyglądający na około 30 lat osobnik płci męskiej leżał na boku na ławce i z wyraźnym zadowoleniem na twarzy włożył ręce w spodnie i... masował sobie przyrodzenie. To wszystko działo się na oczach przechodzących matek z dziećmi, starszych kobiet, całych rodzin.

W końcu ktoś go przepędził. Miał szczęście, że na miejsce nie wezwano policji. - Nie mieliśmy o tym żadnego zgłoszenia – przyznaje w rozmowie z se.pl Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Gdyby funkcjonariusze zjawili się na dworcu, czekałaby na niego sroga kara. Artykuł 140 kodeksu wykroczeń stanowi, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Nasi Partnerzy polecają