Rodzina znalazła martwego 41-latka na posesji. Miał tylko naprawić ciągnik... Tragedia pod Łęczycą

i

Autor: Admiral_Lebioda/cc0/Pixabay.com 41-latek zginął w czasie naprawy ciągnika na terenie gminy Góra Świętej Małgorzaty pod Łęczycą, zdj. ilustracyjne

Śmiertelny wypadek

Rodzina znalazła martwego 41-latka na posesji. Miał tylko naprawić ciągnik... Tragedia pod Łęczycą

2023-02-05 19:10

41-latek zginął w wypadku, do którego doszło na terenie gminy Góra Świętej Małgorzaty pod Łęczycą. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna pod nieobecność rodziny naprawiał na posesji ciągnik, ale w czasie zdarzenia pojazd prawdopodobnie rozpadł się. Jedna z części przygniotła denata, doprowadzając do jego śmierci. Sprawa trafiła do prokuratury.

Śmiertelny wypadek pod Łęczycą. 41-latek zginął w czasie naprawy ciągnika

41-latek zginął w czasie naprawy ciągnika. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę, 1 lutego, przed godz. 16, na prywatnej posesji w gminie Góra Świętej Małgorzaty pod Łęczycą. Jak wstępnie informuje miejscowa policja, mężczyzna rozpoczął naprawę ciągnika, prawdopodobnie chcąc wymienić sprzęgło. - W tym czasie pojazd rozpadł się na części, a jedna z nich przygniotła poszkodowanego, w wyniku czego zginął na miejscu. Znaleźli go członkowie rodziny, którzy w czasie wypadku przebywali poza domem - mówi młodsza aspirantka Katarzyna Pietrzak z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy.

Jak dodaje, do zdarzenia doszło być może z powodu niewłaściwego zabezpieczenia ciągnika, ale to może tylko potwierdzić lub wykluczyć prowadzone w tej sprawie śledztwo, które nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Łęczycy.

Sonda
Mieliście kiedyś wypadek w pracy?
Trzebinia. Zapadliska na cmentarzu parafialnym i na Osiedlu Gaj