Zbrodnia w Tuszynie

Zakrwawione ciało 32-latka przy drodze pod Łodzią! Zabójca taszczył ofiarę przez kilkaset metrów [WIDEO, ZDJĘCIA]

2023-01-31 8:38

Ciało 32-letniego mężczyzny, i to we krwi, zostało znaleziono przy drodze w Tuszynie pod Łodzią. Policjanci ujawnili, że denat zginął od ciosu nożem i wytypowali już podejrzanego o zbrodnię - to 53-letni mieszkaniec Tuszyna. Jak wstępnie informuje policja, domniemany zabójca ugodził nożem ofiarę w swoim domu, po czym przeniósł zwłoki kilkaset metrów dalej.

Zabójstwo w Tuszynie. 32-latek ugodzony nożem leżał przy drodze

32-letni mężczyzna został zabity przez swojego kolegę, mieszkańca Tuszyna - informuje policja. Zakrwawione ciało ofiary znaleziono przy drodze w czwartek, 26 stycznia, po godz. 7, ale mundurowi poinformowali o wszystkim dopiero w poniedziałek. Jak ustalili, denat i 53-latek spożywali razem alkohol w domu tego drugiego, ale w tym czasie miało dojść między nimi do kłótni, w czasie której starszy z mężczyzn ugodził młodszego nożem. Napastnik nie wezwał jednak pomocy, tylko przeniósł ciało poszkodowanego kilkaset metrów dalej i je tam zostawił, ale prawda o zabójstwie, którego według ustaleń śledczych się dopuścił, szybko wyszła na jaw. Co stanie się z 53-latkiem?

- Usłyszał już prokuratorski zarzut zabójstwa, co zagrożone jest karą nawet dożywotniego więzienia. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie - informuje młodsza aspirantka Aneta Kotynia, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji Łódź-Wschód.

Zabił 32-latka nożem, a jego ciało zostawił przy drodze
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany