Uruchomiono oficjalną stronę internetową Łódzkiego Roweru Publicznego

i

Autor: Nextbike Polska/mat. prasowe Uruchomiono oficjalną stronę internetową Łódzkiego Roweru Publicznego

Rower publiczny w Łodzi: Ruszyła strona internetowa i rejestracja! Jak dołączyć do grona rowerzystów miejskich?

2016-04-25 19:05

Dzisiaj uruchomiono oficjalną stronę internetową Łódzkiego Roweru Publicznego. Wraz z nią ruszyła rejestracja użytkowników. Jak zapisać się do grona przyszłych rowerzystów miejskich?

Przygotowania do startu systemu rowerów miejskich w Łodzi dobiegają końca. Uruchomiono oficjalną stronę internetową Łódzkiego Roweru Publicznego. Wraz z nią ruszyła rejestracja użytkowników. Jak zapisać się do grona przyszłych rowerzystów miejskich? Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony www.LodzkiRowerPubliczny.pl. Po wypełnieniu formularza i akceptacji regulaminu, wystarczy tylko dokonać opłaty inicjalnej (20 zł). Kiedy zostanie zaksięgowana, użytkownik dysponuje już aktywnym (umożliwiającym dokonanie wynajmów) kontem Łódzkiego Roweru Publicznego. Ważne: opłata inicjalna jest w całości do wykorzystania na przejazdy rowerami miejskimi w ramach sieci wypożyczalni rowerów Nextbike w Polsce i na świecie. Po zakończeniu rejestracji, użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail oraz sms z potwierdzeniem oraz nadanym numerem PIN. Operator przypomina, że konto jest aktywne tylko wtedy, gdy znajduje się na nim min. 10 zł, dlatego rekomendowane jest zasilenie go kwotą wyższą (20-30 zł).

Zobacz też: Łódzki WORD wznawia kursy dla rowerzystów [AUDIO]. Wybierzecie się?

Poza formularzem rejestracyjnym w serwisie Łódzkiego Roweru Publicznego opublikowano listę najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących korzystania z rowerów miejskich, sekcję z newsami, szczegółową "instrukcję obsługi" wypożyczalni, interaktywną mapę z listą stacji, cennik oraz formularz kontaktowy.

Sprawdź listę 100. lokalizacji stacji roweru publicznego!<<

Łódzki Rower Publiczny startuje 30 kwietnia. Sieć obejmować będzie 100 punktów wypożyczeń i 1000 jednośladów. Będzie to drugi największy spośród wszystkich systemów rowerów miejskich w Polsce.

Nasi Partnerzy polecają