Na razie utrudnienia na Mickiewicza są niewielkie i dotyczą wyłącznie pieszych oraz rowerzystów

i

Autor: Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi Na razie utrudnienia na Mickiewicza są niewielkie i dotyczą wyłącznie pieszych oraz rowerzystów

Ruszyła budowa Hotelu Hampton by Hilton. Niewielkie utrudnienia na Mickiewicza [AUDIO]

2016-03-30 10:22

Po północnej stronie al. Mickiewicza od ul. Piotrkowskiej do al. Kościuszki rozpoczęła się budowa Hotelu Hampton by Hilton. Na razie utrudnienia są niewielkie - dotyczą pieszych i rowerzystów.

Ruszyły prace przygotowawcze pod budowę Hotelu Hampton by Hilton. Kompleks stanie przy alei Mickiewicza między ulicą Piotrkowską a Kościuszki do 2018 roku. Szykują się utrudnienia w ruchu. Do połowy kwietnia zamknięty zostaje chodnik po północnej stronie al. Mickiewicza - od Piotrkowskiej do Kościuszki.

Zobacz też: Łódź bez tajemnic, czyli... 7 rzeczy, których nie wiesz o Łodzi, mimo że w niej mieszkasz [GALERIA ZDJĘĆ]

Mickiewicza/Piotrkowska - utrudnienia w ruchu

Na razie trwają tam prace przy infrastrukturze podziemnej, utrudnienia są niewielkie i dotyczą wyłącznie pieszych oraz rowerzystów. W pierwszym etapie zamknięta została al. ZHP, niewielkie wygrodzenia pojawiły się też przy skrzyżowaniu al. Mickiewicza z ul. Piotrkowską – na narożniku północno-zachodnim. Dojście do budynków urzędu poprowadzone jest przez prywatną działkę, dojścia do przystanku przesiadkowego Centrum oraz przejścia przez jezdnie są zachowane. Przejazd dla rowerzystów możliwy jest ciągiem pieszo-rowerowym po południowej stronie al. Mickiewicza - wzdłuż Centralu.

Nasi Partnerzy polecają