Tak będzie wyglądał hotel Hampton by Hilton przy Piotrkowskiej w Łodzi. [WIZUALIZACJE] Jak Wam się podoba?

2016-01-20 13:41

Czterogwiazdkowy hotel sieci Hilton ma powstać w Łodzi u zbiegu ulic Piotrkowskiej, alei Mickiewicza i alei Kościuszki. Na przeciwko przystanku przesiadkowego Centrum powstanie cały kompleks. Jest już pozwolenie na budowę, prace ruszą w przyszłym roku. Tak ma wyglądać, jak Wam się podoba?

Do 2018 roku, w Łodzi ma stanąć czterogwiazdkowy hotel Hampton sieci Hilton.  Hotel Hiltona ma powstać u zbiegu ulic Piotrkowskiej, alei Mickiewicza i alei Kościuszki - na przeciwko przystanku przesiadkowego Centrum, zwanego przez łodzian "stajnią jednorożców". W tym tygodniu (18 stycznia) inwestor otrzymał pozwolenie na budowę. Prace muszą się zacząć w ciągu trzech miesięcy od uprawomocnienia się pozwolenia na budowę.

W Hampton by Hilton znaleźć ma się 180 pokoi hotelowych. Budynek wchodzi w skład kompleksu, w którym znajdą się również lokale biurowe o powierzchni ponad 14 tys. m2 oraz część usługowa o wielkości 3 000 m2. Prace nad budową Hiltona przy Piotrkowskiej ruszą w przyszłym roku.

Zobacz też: Prezes łódzkiej Atlas Areny zatrzymany przez CBA. Jakie postawiono mu zarzuty?

Drugi Hotel Hilton w Łodzi

Jak o projekcie piszą jego architekci, wyważona architektura nawiązuje do fabrykanckiej tradycji XIX-wiecznej Łodzi - pojawiają się tu kolumnady i podcienie, które stanowić mają "właściwą oprawę przestrzeni municypalnych - placu i głównej alei". W hotelu mieścić się będzie centrum konferencyjne i pomieszczenia do rekreacji. Będzie to drugi hotel sieci Hilton w Łodzi.

Jak Wam się podoba koncepcja? PISZCIE!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany