Ryanair znika z rozkładu lotów łódzkiego lotniska! Kiedy loty do Wielkiej Brytanii będą możliwe?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. RyanMcGuire

Ryanair znika z rozkładu lotów łódzkiego lotniska! Kiedy loty do Wielkiej Brytanii będą możliwe?

2021-01-11 11:00

Ryanair znika i zawiesza trasy na ośmiu polskich lotniskach, w tym w Łodzi. W wyszukiwarce lotów na stronie przewoźnika nie ma możliwości rezerwacji lotów do Dublina i East Midlands, a połączenie Łódź - Londyn-Stansted widnieje dopiero pod koniec marca.

W związku z pojawieniem się informacji o nowym szczepie koronawirusa na Wyspach, pod koniec grudnia loty z Wielkiej Brytanii do Polski zostały zawieszone. Dla osób, które chciały polecieć do Zjednoczonego Królestwa, zorganizowano loty. Tak było również w Łodzi, gdzie przewoźnik podjął decyzję, że przyleci po pasażerów, mimo obowiązującego częściowego zakazu w lotach miedzy Polską a Wielką Brytanią. Ostatni taki lot (Londyn Stansted) miał miejsce w niedzielę (10 stycznia).

W miniony czwartek Ryanair zapowiedział kolejne cięcia siatki. Dotyczą one głównie połączeń do Wielkiej Brytanii i Irlandii z ośmiu polskich lotnisk, w tym Łodzi, Bydgoszczy, Poznania, Szczecina, Katowic, Lublina, Rzeszowa, Szyman.

W wyszukiwarce lotów na stronie przewoźnika nie ma możliwości rezerwacji lotów z Łodzi do Dublina i East Midlands w najbliższych miesiącach, a połączenie Łódź - Londyn-Stansted widnieje dopiero od 28 marca.

Pomimo zakazu tłumy na pomorskich stokach!
Nasi Partnerzy polecają