Siedział za kierownicą i rechotał. 27-latek był tak „upalony”, że nie zauważył policjantów!

i

Autor: Pixabay/ hayleyzacha Siedział za kierownicą i rechotał. 27-latek był tak „upalony”, że nie zauważył policjantów! (fot. poglądowe)

Siedział za kierownicą i rechotał. 27-latek był tak „upalony”, że śmiał się, kiedy policjanci do niego podeszli!

2020-10-05 9:07

Niecodzienna interwencja policjantów ze Zduńskiej Woli – uwagę mundurowych przykuł samochód zaparkowany na drodze technicznej S-8. Za kierownicą nissana siedział bardzo rozbawiony mężczyzna. Szybko okazało się, co jest powodem jego doskonałego humoru. 27-latek był tak „upalony”, że ucieszył się na widok policjantów!

Do zdarzenia doszło 30 września, w godzinach wieczornych. Zduńskowolscy policjanci podczas patrolu, zwrócili uwagę nissana, który był zaparkowany w zaciemnionym miejscu na drodze technicznej S-8 w Zduńskiej Woli.

- Kiedy podeszli do pojazdu okazało się , że w środku siedzi 27-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli, którego zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Mężczyzna był bardzo rozbawiony i nie mógł powstrzymać się od śmiechu – informują policjanci z KPP w Zduńskiej Woli.

POLECANY ARTYKUŁ: Sieniec. Przywiozła ich na polowanie, została POSTRZELONA! 46-latka śmigłowcem trafiła do szpitala

Podejrzane zachowanie mężczyzny udało się bardzo szybko wyjaśnić. Policjanci w pojeździe zduńskowolanina ujawnili susz roślinny.

- 27 latek twierdził, że ma go na potrzeby lecznicze. Łącznie w samochodzie i w miejscu swojego zamieszkania mężczyzna miał ponad 40 gramów marihuany- dodają mundurowi.

27-latek został zatrzymany i już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Do tej pory zduńskowolanin nie wchodził w konflikt z prawem.

To on porwał dziecko w Wieluniu