SKANDAL na derbach Łodzi. Oficjalna delegacja Widzewa opuściła stadion ŁKS-u jeszcze przed meczem. Dlaczego?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. jarmoluk

SKANDAL na derbach Łodzi. Oficjalna delegacja Widzewa opuściła stadion ŁKS-u jeszcze przed meczem! Dlaczego?

2021-03-08 8:18

W sobotę (6 marca) jeszcze przed meczem, oficjalna delegacja Widzewa opuściła stadion ŁKS-u, gdzie miało dojść do skandalu. Pierwszy opuścił obiekt odpowiadający za komunikację w Widzewie Arkadiusz Stolarek, który miał relacjonować derby Łodzi. Zaraz po nim, w geście solidarności, wyszli pozostali oficjele. Co takiego wydarzyło się na stadionie ŁKS-u przed derbami Łodzi?

Jeszcze przed rozpoczęciem derbów Łodzi na stadionie ŁKS-u miało dojść do nieprzyjemnych wydarzeń. Szef komunikacji Widzewa Arkadiusz Stolarek, który miał relacjonować mecz na żywo w radio Widzew.FM, miał być zaczepiany na trybunie prasowej, w związku z czym podjął decyzję o opuszczeniu stadionu.

KONIECZNIE ZOBACZ TEŻ: ŁKS po SKANDALU NA DERBACH ŁODZI: "Nie wszystkie osoby powinny zostać zaproszone na ten mecz". Salski KOMENTUJE

- Dzisiaj wolałem wyjść z trybuny prasowej, by rozmowa, do której tam doszło nie zakończyła się kłopotami ,nie tylko dla mnie, ale i dla większej liczby osób, w tym dla tych, dla których moja obecność tam była nie do przyjęcia - napisał jeszcze tego samego dnia na Twitterze.

ZOBACZ TEŻ: Pseudokibice Widzewa wtargnęli na stadion ŁKS-u i przemalowali krzesła. Gorąca atmosfera przed derbami Łodzi [FOTO]

Zaraz za Smolarkiem ze stadionu ŁKS-u wyszła również oficjalna delegacja Widzewa. Jak opisał Leszek Bohdanowicz, przewodniczący Rady Nadzorczej Widzewa, stało się to "po tym, jak osoby trzecie wyprosiły pracownika klubu, a ochrona stwierdziła, że nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa".

Przypomnijmy, spotkanie odbyło się przy pustych trybunach.

66. derby Łodzi zakończyły się remisem 2:2.

ZOBACZ TEŻ: ŁÓDŹ. Zatrzymania pseudokibiców na Górnej. Po tej akcji policji KOLEJNI ZGŁOSILI SIĘ SAMI!

Wardęga już NIE ZAWALCZY w FAME MMA?! Robię im pod górkę! l FAME MMA 9
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany