Kobieta, dziewczyna - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com Łódź: Zatrzymano 13-latkę w związku ze śmiercią 62-letniego mężczyzny

Śmierć 62-latka w Łodzi. Policja zatrzymała 13-latkę!

2021-11-28 20:15

Szokujące informacje z Łodzi. Policjanci zatrzymali 13-letnią dziewczynę. Chodzi o sprawę zwłok 62-latka, jakie ujawniono przy ul. Cegielnianej w rejonie jego domu. Mundurowi nie informują na ten moment, jaki związek ma nastoletnia zatrzymana ze sprawą. Wiemy natomiast, że istnieje podejrzenie udziału osób trzecich w śmierci 62-latka z Łodzi. Mężczyzna miał ranę głowy.

Zwłoki 62-latka z Łodzi ujawniono w miniony poniedziałek (22 listopada) w zaroślach przy ul. Cegielnianej. Do śmierci mężczyzny przyczynił się uraz głowy. Wiadomo, że denat został odnaleziony niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Prokuratura Rejonowa Łódź Górna nie wykluczała udziału osób trzecich. Na miejscu przeprowadzono oględziny, przesłuchano świadków, zebrano materiał dowodowy. Prokurator zlecił sekcję zwłok. Ta jednak nie wyjaśniła w stu procentach przyczyny śmierci 62-latka. Mógł ją spowodować wspomniany uraz głowy, ale także wychłodzenie organizmu. Konieczne będą badania toksykologiczne.

Czytaj również: Nagła śmierć młodego lekarza. Kacper Gajda miał 30 lat. Poruszające pożegnanie

Tymczasem w niedzielę Polska The Times przekazała informację, że policja zatrzymała 13-letnią dziewczynkę. Wiadomo, że znała ona zmarłego. Dziewczynka najpierw trafiła do pogotowia opiekuńczego, a następnie do Policyjnej Izby Dziecka. Została już przesłuchana. Nie wyklucza się, że mogła biesiadować razem z 62-latkiem. Czy to ona przyczyniła się do jego śmierci? Na ten moment jest za wcześnie, by ferować wyroki. O losie zatrzymanej zadecyduje Sąd Rodzinny.

Karolina zabiła męża w obronie własnej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany