Łódzkie: Wesele z tragedią w tle! Ze stawu wyłowiono ciało 21-latki

i

Autor: pixabay.com, archiwum SE Łódzkie: Wesele z tragedią w tle! Ze stawu wyłowiono ciało 21-latki

Wesele pod Łodzią: Zwłoki 21 latki w stawie. Kluczowy świadek zatrzymany

2021-09-26 15:12

Dramatyczne doniesienia z woj. łódzkiego! Dziś (26 września) nad ranem w zbiorniku wodnym miejscowości Żelechlinek znaleziono ciało 21-letniej kobiety. Jak ustaliła policja, ofiarą była uczestniczką odbywającego się w pobliżu przyjęcia weselnego. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę.

Łódzkie: Wesele z tragedią w tle! Ze stawu wyłowiono ciało 21-latki

Przerażające doniesienia z okolic Tomaszowa Mazowieckiego! - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka Łodzi uczestniczyła w przyjęciu weselnym na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku w pow. tomaszowskim. W niedzielę ok. godz. 7 nad ranem jej zwłoki ujawniono w pobliskim stawie. Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali – przekazała PAP rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, mł. insp. Joanna Kącka.

Zobacz: 54-latek nie żyje. Tragiczny wypadek w woj. łódzkim. Policja szuka sprawcy

Dodała, że na miejscu tragedii został zabezpieczony monitoring, prowadzone są oględziny oraz przesłuchania świadków. - W tej chwili żadna z hipotez nie jest wiodąca, począwszy od nieszczęśliwego wypadku po kwestie z udziałem osób trzecich – zaznaczyła rzeczniczka. W poszukiwaniach 21-latki po jej długiej nieobecności na sali brała udział rodzina, strażacy i policja. Z wody ofiarę wydobyli strażacy, którzy podjęli próbę resuscytacji.

Ktoś codziennie odwiedza grób Kamila zagryzionego przez psy