Wesele pod Łodzią: Zwłoki 21 latki w stawie. Kluczowy świadek zatrzymany

2021-09-26 15:12
Łódzkie: Wesele z tragedią w tle! Ze stawu wyłowiono ciało 21-latki
Autor: pixabay.com, archiwum SE Łódzkie: Wesele z tragedią w tle! Ze stawu wyłowiono ciało 21-latki

Dramatyczne doniesienia z woj. łódzkiego! Dziś (26 września) nad ranem w zbiorniku wodnym miejscowości Żelechlinek znaleziono ciało 21-letniej kobiety. Jak ustaliła policja, ofiarą była uczestniczką odbywającego się w pobliżu przyjęcia weselnego. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę.

Łódzkie: Wesele z tragedią w tle! Ze stawu wyłowiono ciało 21-latki

Przerażające doniesienia z okolic Tomaszowa Mazowieckiego! - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka Łodzi uczestniczyła w przyjęciu weselnym na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku w pow. tomaszowskim. W niedzielę ok. godz. 7 nad ranem jej zwłoki ujawniono w pobliskim stawie. Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali – przekazała PAP rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, mł. insp. Joanna Kącka.

Zobacz: 54-latek nie żyje. Tragiczny wypadek w woj. łódzkim. Policja szuka sprawcy

Dodała, że na miejscu tragedii został zabezpieczony monitoring, prowadzone są oględziny oraz przesłuchania świadków. - W tej chwili żadna z hipotez nie jest wiodąca, począwszy od nieszczęśliwego wypadku po kwestie z udziałem osób trzecich – zaznaczyła rzeczniczka. W poszukiwaniach 21-latki po jej długiej nieobecności na sali brała udział rodzina, strażacy i policja. Z wody ofiarę wydobyli strażacy, którzy podjęli próbę resuscytacji.

Ktoś codziennie odwiedza grób Kamila zagryzionego przez psy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE