Śmierć na autostradzie A2 pomiędzy węzłami Skierniewice-Łowicz. Na miejscu policja, OSP i LPR. Są utrudnienia!

i

Autor: OSP KSRG Łyszkowice Łowicz Śmierć na autostradzie A2 pomiędzy węzłami Skierniewice-Łowicz. Na miejscu policja, OSP i LPR. Są utrudnienia!

Śmierć na A2! Tragedia między węzłami Skierniewice-Łowicz. LPR, wstrzymany ruch

2021-12-19 22:28

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2 na odcinku pomiędzy węzłami Skierniewice-Łowicz. Dwa samochody osobowe zderzyły się na 392. kilometrze trasy, jedna osoba zginęła, dwie są ranne. Na miejscu lądował helikopter LPR, w akcji biorą udział m.in. strażacy OSP KSRG Łyszkowice, droga na Poznań jest zablokowana. Policja wyznacza objazdy przez drogi krajowe.

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2 Skierniewice-Łowicz. Kierowców czekają duże utrudnienia

Tragiczna śmierć na łódzkim odcinku autostrady A2 pomiędzy węzłami Skierniewice-Łowicz. Na 392. kilometrze trasy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba zginęła, dwie pozostałe są ranne.

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Na czas jego akcji ratunkowej może zostać wstrzymany ruch w stronę Warszawy. W stronę Poznania ruch jest całkowicie wstrzymany. Wyznaczono objazdy: na węźle Skierniewice policja kieruje wszystkie pojazdy na drogę krajową nr 70, powrót na A2 jest możliwy na węźle Łowicz.

Okoliczności wypadku ustala na miejscu policja. Zdaniem drogowców utrudnienia mogą potrwać co najmniej trzy godziny.

Nasi Partnerzy polecają