Płonący samochód

i

Autor: Shutterstock Płonący samochód

Tragedia na Dąbrowskiego

Śmierć po wybuchu i pożarze na parkingu w Łodzi! "Przez wybitą szybę chciałem go wyciągnąć ze środka...

2023-01-23 8:04

Pracownik stróżówki na parkingu przy ul. Dąbrowskiego w Łodzi poniósł śmierć, po tym jak w budynku doszło do wybuchu i pożaru. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 stycznia, w godzinach wieczornych. Jak wynika z relacji ludzi, w stróżówce doszło do eksplozji i nagłego pojawienia się płomieni. Świadek pożaru próbował ratować uwięzionego wewnątrz mężczyznę.

Wybuch i pożar na parkingu w Łodzi. Pracownik stróżówki nie żyje

Wybuch i pożar stróżówki na parkingu przy ul. Dąbrowskiego w Łodzi doprowadził do śmierci pracującego tam mężczyzny. Wszystko działo się w niedzielę, 22 stycznia przed godz. 21. - Jak zeznali świadkowie zdarzenia, na miejscu doszło do eksplozji i pojawienia się płomieni, natomiast dopiero będziemy wyjaśniać, co tak naprawdę się stało. Trzy zastępy strażaków ugasiły pożar i zabezpieczały miejsce zdarzenia - mówi mł. kpt. Łukasz Górczyński, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Ofiara pożaru próbowała uciekać przez okno

Jak informuje dzienniklodzki.pl, próbę ratowania uwięzionego w budynku stróżówki mężczyzny podjął pan Marcin, który prowadzi znajdującą się nieopodal myjnię samochodową. Gdy próbował go wyciągnąć ze środka, poszkodowany jeszcze żył, ale gdyby pobiegł po wodę, doszło do wybuchu.

- Mężczyzna w środku usiłował wydostać się przez okno, w środku było czarno od dymu, a języki ognia sięgały dachu. Przez wybitą szybę chciałem go wyciągnąć ze środka. Ale nie udało się to. Mężczyzna nie miał już sił. Słabł z sekundy na sekundę. Okno było małe, mężczyzna osunął się w głąb pomieszczenia - relacjonuje serwisowi dzienniklodzki.pl.

Sprawą wybuchu i pożaru stróżówki w Łodzi zajęły się również policji i prokuratura.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Szokujący incydent w Piasecznie

OBOWIĄZKOWE czarne skrzynki w nowych autach?

Nowe prawo zbliża się wielkimi krokami. POSŁUCHAJ i poznaj szczegóły!

Listen on Spreaker.