Strzały na ulicy w centrum Łodzi! Awantura przeniosła się do budynku

i

Autor: Shutterstock Strzały na ulicy w centrum Łodzi! Awantura przeniosła się do budynku

Policjanci ruszyli w pościg

Wypalił z broni na ulicy w centrum Łodzi! Awantura przeniosła się do budynku

2023-01-19 14:22

Awantura w centrum Łodzi, na pl. Komuny Paryskiej, zakończyła się użyciem broni przez 34-latka. Do zdarzenia doszło w czwartek, 19 stycznia, przed godz. 8., gdy mężczyzna przechodził tamtędy z 21-letnią kobietą. Obydwoje wdali się w sprzeczkę z innym osobnikiem, po czym 34-latka sięgnął po broń, pistolet gazowy i wystrzelił w powietrze. To nie był koniec.

Wypalił z broni na ulicy w centrum Łodzi. Wielka awantura na pl. Komuny Paryskiej

34-latek oddał strzał z broni na pl. Komuny Paryskiej w Łodzi, w centrum miasta, po tym jak wdał się w sprzeczkę z napotkanym mężczyzną. W awanturze, do której doszło w czwartek, 19 stycznia, przed godz. 8, brała również udział towarzysząca napastnikowi 21-letnia kobieta. Po tym jak agresor wyjął pistolet gazowy i wystrzelił w powietrze, drugi z mężczyzn uciekł do pobliskiego budynku, ale 34-latek ruszył za nim. Tam doszło między nimi do szarpaniny, w którą włączył się jeszcze funkcjonariusz Straży Miejskiej w Łodzi. O zdarzeniu poinformowana została również policja, która w pobliskiej bramie na ul. Sienkiewicza zatrzymała krewkiego mężczyznę i 21-latkę, zabezpieczając również broń gazową.

- Obecnie trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności, jak i podłoża zdarzenia. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z I Komisariatu Policji w Łodzi - informuje mł. asp. Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Sonda
Czy w Polsce powinien być powszechny dostęp do broni?
Miał podłożyć wybuchową paczkę w Siecieborzycach. Błażej K. zatrzymany
Nasi Partnerzy polecają