Koszmarny wypadek w Złakowie Kościelnym. BMW wjechało w pieszych

i

Autor: KP PSP Łowicz Koszmarny wypadek w Złakowie Kościelnym. BMW wjechało w pieszych

Złaków Kościelny. BMW uderzyło w żałobników na chodniku. Dramatyczny apel

2021-01-06 21:38

Tragiczny wypadek w Złakowie Kościelnym. Samochód marki bmw wjechał w grupę czterech mężczyzn, którzy wracali z pogrzebu. Niestety, dwóch z nich zginęło na miejscu. Dwóch trafiło do szpitala, z czego jeden jest w stanie krytycznym. Potrzebna jest pilna pomoc!

Wypadek w Złakowie Kościelnym. Nie żyją dwie osoby

O tym dramacie pisaliśmy już kilkukrotnie. Przypomnijmy - 5 stycznia, ok. godziny 15:00 rozpędzone bmw, za kierownicą którego siedział 25-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, wjechało z impetem w grupę pieszych przechadzających się chodnikiem. Niestety, dwóch mężczyzn w wieku 47 i 65 lat zginęło na miejscu. Dwóch kolejnych trafiło do szpitala. Wedle informacji lokalnych mediów cała czwórka wracała z pogrzebu. Kierujący BMW został natychmiast zatrzymany przez policjantów. Od mężczyzny funkcjonariusze pobrali krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Wedle najnowszych ustaleń RMF FM mężczyzna był trzeźwy. Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi prokuratura. 

Czytaj koniecznie: MAKABRA pod Włocławkiem! ZWŁOKI młodego mężczyzny w lesie. TO ZABÓJSTWO?

Wypadek w Złakowie Kościelnym. Potrzebna krew

Jak podaje lokalny serwis lowiczanin.pl ciężko ranny w wypadku mężczyzna potrzebuje krwi. - Oddając swoją krew możemy pomóc w tej walce. Liczy się czas, więc im szybciej to zrobimy tym lepiej. Krew oddajemy ze wskazaniem na „PAWŁA GLUBĘ”, o czym powinniśmy poinformować przed jej oddaniem - informuje lokalny serwis. Dostępne punkty krwiodawstwa w ciągu najbliższych dni, to siedziba RCKIK znajdująca się w Łodzi przy ulicy Franciszkańskiej 17/25. Krew można oddać codziennie. Szczegóły TUTAJ.

Czytaj także: Rozpędzony pociąg zmiażdżył 20-latka. Tragedia w Raciborzu [ZDJĘCIA]

TRAGICZNY WYPADEK w Dolnośląskiem! Ciężarówka ZMIAŻDŻYŁA staruszka
Nasi Partnerzy polecają