Spłonęło tylko łóżko, ale to wystarczyło, żeby zabić człowieka! Tragiczny pożar w Łodzi

i

Autor: Shutterstock Jedna osoba zginęła w pożarze, do którego doszło w bloku przy ul. Łanowej w Łodzi, zdj. ilustracyjne

Dramat na ul. Łanowej

Spłonęło tylko łóżko, ale to wystarczyło, żeby zginął człowiek! Tragiczny pożar w Łodzi

2023-02-06 9:28

Jedna osoba zginęła w pożarze, do którego doszło w bloku przy ul. Łanowej w Łodzi. Płomienie w mieszkaniu na parterze zauważyli sąsiedzi i natychmiast wezwali straż pożarną. Okazało się, że ogień wygasł samoistnie jeszcze przed przyjazdem mundurowych, bo spłonęło tylko łóżko znajdujące się w lokum. Strażacy ujawnili na nim zwęglone ciało mężczyzny.

Śmiertelny pożar w Łodzi. Zwęglone ciało mężczyzny w łóżku

W wyniku pożaru, do jakiego doszło w mieszkaniu przy ul. Łanowej w Łodzi, śmierć poniosła jedna osoba. Wszystko działo się w niedzielę, 5 lutego, w godzinach porannych. Straż pożarną wezwali zaniepokojeni sąsiedzi, którzy zauważyli zadymienie w mieszkaniu na parterze swojego bloku. Przybyli na miejsce strażacy nie musieli nawet gasić pożaru, bo ogień ustał samoistnie - spłonęło, prawdopodobnie w wyniku zaproszenia płomieni, znajdujące się wewnątrz lokum łóżku, na którym ujawniono zwęglone zwłoki 73-letniego mężczyzny. - Ofiara pożaru była niepełnosprawna - poruszała się na wózku inwalidzkim - więc mogło jej to utrudnić ewentualną próbę ucieczki - młodszy kapitan Łukasz Górczyński, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Szczegółowe przyczyny i okoliczności pożaru na Łanowej w Łodzi wyjaśnia tamtejsza policja pod nadzorem prokuratury.

O sprawie napisał wcześniej dzienniklodzki.pl.

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Niepublikowane nagranie z pożaru w koszalińskim escape roomie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany