Staranowała mercedesem trzy bramy, jaguara i skosiła latarnię. Jechała po kielichu

i

Autor: radomsko.policja.gov.pl

Staranowała mercedesem trzy bramy, jaguara i skosiła dwie latarnie. Jechała po kielichu

Dwa lata więzienia grożą 29-letniej mieszkance województwa śląskiego, która mercedesem staranowała trzy bramy, jaguara i skosiła dwie latarnie. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem. Z pewnością oceny sytuacji nie poprawiał wypity przez kobietę wcześniej alkohol.

Staranowała trzy bramy, jaguara i skosiła dwie latarnie. Jechała po kielichu

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 maja. 29-letnia kobieta nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i straciła panowanie nad mercedesem. W konsekwencji staranowała trzy ogrodzenia, jaguara zaparkowanego na jednej z posesji, a następnie skosiła dwa słupy energetyczne zrywając przy tym linie energetyczne.

Czytaj także: Szok! Kilkadziesiąt zdewastowanych nagrobków na cmentarzu w Piekarach Śląskich

- Kobieta wyszła z samochodu o własnych siłach, nie odniosła obrażeń ciała zagrażających jej życiu. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało w jej organizmie 0,8 promila alkoholu. Podczas rozmowy z mundurowymi tłumaczyła, że przebywając na imprezie pokłóciła się z partnerem i zdenerwowana wsiadła za kierownicę. 29-latka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem - informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Potrącenie dwójki pieszych na ul. Kamiennej w Bydgoszczy
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni być surowiej karani?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany