Straszny wypadek w Charłupi Małej. Zderzyły się dwa auta, nie żyje mężczyzna leżący na drodze

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Dramat na DK83

Straszny wypadek w Charłupi Małej. Zderzyły się dwa auta, nie żyje mężczyzna leżący na drodze

2022-07-25 9:22

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragedii, do jakiej doszło na DK83. W miejscowości Charłupia Mała miał miejsce śmiertelny wypadek. Zginął 39-letni mężczyzna leżący na drodze.

Tragiczny wypadek w miejscowości Charłupia Mała w powiecie sieradzkim miał miejsce w miniony piątek (22 lipca) przed północą. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letni kierujący ciężarowym renault z naczepą, próbował ominąć leżącego na jezdni 39-latka z powiatu sieradzkiego. W wyniku tego manewru kierujący renault uderzył w jadącego z naprzeciwka mercedesa kierowanego przez 47-letniego mieszkańca Opola, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji znajdującej się przy drodze.

ZOBACZ TEŻ: Ustronie. 45-latek zginął podłączając prąd w budowanym domu

"W wyniku tego zdarzenia 39-latek poniósł śmierć na miejscu" - informuje podkom. Adam Dembiński z sieradzkiej policji.

Obaj kierujący byli trzeźwi. 46-letni kierowca renault został zatrzymany. Na miejscu zdarzenia pracowały służby. Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

CZYTAJ: Policjant z Piotrkowa Trybunalskiego bohaterem w Albanii. Uratował życie 15-latce

Nasi Partnerzy polecają