Ustronie. 45-latek zginął podłączając prąd w budowanym domu

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. WerbeFabrik /zdjęcie ilustracyjne

Tragiczna śmierć pod Zgierzem

Ustronie. 45-latek zginął podłączając prąd w budowanym domu

2022-07-21 9:37

Tragedia w miejscowości Ustronie pod Zgierzem (woj. łódzkie). 45-letni mężczyzna zginął od porażenia prądem, kiedy próbował podłączyć napięcie do budowanego domu. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.

Tragedia miała miejsce w miniony poniedziałek (18 lipca). Ciało mężczyzny leżącego obok skrzynki energetycznej odnalazła żona. Wcześniej kobieta próbowała dodzwonić się do męża, w końcu zaniepokojona pojechała na miejsce budowy domu, gdzie miał być. Jak podaje prokuratura, w skrzynce energetycznej nie zostało odłączone napięcie elektryczne - mężczyzna najprawdopodobniej próbował podłączyć zasilanie do budynku i według wstępnych ustaleń - został śmiertelnie porażony prądem.

Dokładne okoliczności zdarzenia bada prokuratura.

PRZECZYTAJ TEŻ: Producent palet i jego żona spłonęli w aucie na leśnej drodze. Podejrzewane zabójstwo

Młodzi geniusze z Jarosławia wydrukowali rękę dla 5-letniej Lilki

Przypomnijmy, do innego groźnego zdarzenia na terenie województwa łódzkiego, w którym miało miejsce porażenie prądem, doszło w czerwcu w Wieruszowie. Pijana 16-latka weszła na słup elektryczny. Po tym, jak poraził ją prąd spadła z wysokości. Lekarz ze szpitala, do którego trafiła powiedział, że dziewczynę czekają liczne operacje i długie leczenie.

ZOBACZ: Bestialskie psy rozszarpały Weronice twarz. Prokuratura bada ich DNA

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?