Strażacy z OSP Łódź Mikołajew PASKUDNIE OKRADZENI! Bezczelnych złodziei nagrał monitoring! Pomożecie?

i

Autor: OSP Łódź Mikołajew

Strażacy z OSP Łódź Mikołajew PASKUDNIE OKRADZENI! Bezczelnych złodziei nagrał monitoring! Pomożecie?

2020-10-20 13:21

W nocy z 18 na 19 października 2020 r. złodzieje ukradli strażakom z OSP Łódź Mikołajew czerwoną przyczepkę. Moment kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu. Niestety, nie udało się odczytać numerów rejestracyjnych. Strażacy apelują o pomoc!

Do zdarzenia doszło około godz. 1:00 w nocy 19 października 2020 r. Strażakom z OPS Łódź Mikołajew skradziono czerwoną przyczepkę, która służyła m.in. do przewozu Melexa służącego w ramach Fundacji Mała Straż oraz w razie potrzeby - do przewozu m.in. pompy ratowniczej.

ZOBACZ: WIELKA AKCJA CBŚP w Łodzi: NALOT na laboratorium AMFETAMINY i BMK. W środku narkotyki i setki litrów kwasów! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Zuchwałą kradzież zarejestrowała kamera monitoringu, znajdująca się na obiekcie, z którego skradziono przyczepkę. Jak opisuje w rozmowie z OSP.PL Ireneusz Wieczorkiewicz, naczelnik OSP Łódź Mikołajew, "sprawcy przecięli łańcuch od bramy, wjechali na boisko i przez boisko podjechali pod remizę, skąd odjechali już z przyczepką".

Z powodu nocnej pory, nie dało się odczytać rejestracji auta. Jak podają na swoim fanpage'u strażacy, złodziej odjechał w stronę Aleksandrowa Łódzkiego.

- Mówimy NIE dla okradania Jednostek Straży Pożarnej! Pomóżcie nam szukać złodzieja. Udostępniajcie! - apelują strażacy z OSP Łódź Mikołajew.

"Ktokolwiek ma informację na temat kradzieży a także skradzionej przyczepy, lub dysponuje kamerami przy ulicy na trasie do Aleksandrowa proszony jest o pomoc i kontakt" - czytamy w komunikacie.

Numery telefonów znajdziecie m.in. na fanpage'u OSP Łódź Mikołajew.

Dramatyczna sytuacja w sanepidach: „Padamy na twarz. Mamy chrypy, bolą nas oczy”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany