Święta w łódzkim ZOO. Jak będzie czynne? Jak można zrobić prezent zwierzętom? [SZCZEGÓŁY]

i

Autor: materiały promocyjne

Święta w łódzkim ZOO. Jak będzie czynne? Jak można zrobić prezent zwierzętom? [SZCZEGÓŁY]

2020-12-25 7:11

Dobra wiadomość dla wszystkich dzieci i nie tylko. Łódzkie ZOO przez cały okres świąteczny będzie otwarte dla zwiedzających. Na łodzian czekać będzie między innymi świąteczna stajenka. A jaki prezent można zrobić zwierzętom?

Świąteczny klimat zapanował również w łódzkim zoo. Z tej okazji mini zoo zamieniło się w symboliczną, świąteczną stajenkę. Co ciekawe, cały czas można dekorować znajdującą się tam choinkę. Każdy zwiedzający może powiesić na niej wykonaną własnoręcznie, ekologiczną ozdobę.

Dobra wiadomość dla wszystkich dzieci i nie tylko: łódzki Ogród Zoologiczny będzie czynny przez całe święta.

A jaki prezent można zrobić zwierzętom? - Tym, którzy nadal szukają świątecznych prezentów, podpowiadamy, że doskonałym pomysłem może być adopcja naszego zwierzaka. – To będzie miły prezent nie tylko dla zwierzaków, ale również dla osoby, która może stać się wirtualnym opiekunem. Wszystkie zwierzęta, które mieszkają w zoo, mogą być objęte taką adopcją – od najmniejszych po największe. Dzięki takiemu wsparciu będziemy mogli sfinansować zakup na przykład dodatkowych zabawek czy suplementów - mówi wiceprezes zoo, Tomasz Jóźwik.

W ramach akcji „ZOOpiekuj się mną… (nie tylko) na święta” dostępnych jest kilka pakietów adopcyjnych. Pakiety skierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. - Rodzaj opieki uzależniony jest od wysokości comiesięcznych wpłat. Oferujemy pakiet brązowy, srebrny i złoty, a także szkolny - mówi prezes zoo, Arkadiusz Jaksa. Dodatkowo, z okazji świąt, każdy, kto w terminie od 22.12.2020 do 31.01.2021 adoptuje zwierzaka, otrzyma prezent – promocyjną maskotkę.

Przypominamy, że do końca roku trwa również akcja promocyjna dotycząca biletów. Dzieci zwiedzają zoo za złotówkę. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: zoo.lodz.pl.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj

Godzina policyjna w Sylwestra. Jakie kary? Czy można wyjść z psem?
Nasi Partnerzy polecają