SZOKUJĄCA głupota 22-latki na skrzyżowaniu w Pabianicach. Na tym nagraniu widać, jak powoduje wypadek

i

Autor: GM /archiwum SE

SZOKUJĄCA głupota 22-latki na skrzyżowaniu w Pabianicach. Na tym nagraniu widać, jak powoduje wypadek [WIDEO]

2021-04-01 11:16

To nagranie z monitoringu mrozi krew w żyłach. Widać na nim bowiem moment wypadku, do którego doszło w minioną niedzielę (28.03.2021) na skrzyżowaniu nieopodal McDonald'sa w Pabianicach. Rozpędzony citroen wjeżdża z impetem w volkswagena, który wjechał na jego pas. 22-latka, która zignorowała sygnalizację świetlną miała więcej szczęścia niż rozumu, bo - jak się okazało, w wyniku zdarzenia, nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

W niedziele na ulicach miast ruch jest nieco mniejszy niż w dni powszednie, jednak nie zwalnia to z konieczności przestrzegania przepisów. Jak fatalne i zgubne może okazać się ich łamanie, w miniony weekend przekonała się 22-latka, która ignorując sygnalizację świetlną, wjechała na skrzyżowanie, po czym uderzyło w nią rozpędzone auto. Wypadek miał miejsce przy McDonald's, u zbiegu ulic Zamkowej, Łaskiej, Partyzanckiej i Wspólnej.

ZOBACZ TEŻ: Nie było wolnej karetki, wysłano śmigłowiec LPR. Odleciał BEZ PACJENTA. Dramatyczna akcja na ulicy w Łowiczu

Pomyliła jezdnie i wjechała na skrzyżowanie pod prąd

Jak można przekonać się oglądając poniższe nagranie z monitoringu, wypadek wyglądał groźnie. 22-letnia sprawczyni skarżyła się na ból kręgosłupa, ale jak podaje portal epainfo.pl, po przeprowadzeniu diagnostyki okazało się, że nie wymaga hospitalizacji.

22-latka, za spowodowanie kolizji, została ukarana mandatem karnym.

Pierwsza pomoc - czy wiesz, jak jej udzielić?

Pytanie 1 z 10
Wypadek samochodowy
wypadek samochodowy
Nasi Partnerzy polecają