Nowe tablice informacyjne pojawią się w czterech kluczowych miejscach na ul. Piotrkowskiej

i

Autor: Emilia Białecka/ESKAINFO.pl Nowe tablice informacyjne pojawią się w czterech kluczowych miejscach na ul. Piotrkowskiej

Tablice informacyjne na Piotrkowskiej pomogą zlokalizować sklep, toaletę oraz... zabytki. SPRAWDŹCIE ich lokalizacje!

2016-03-17 17:55

Na Piotrkowskiej, podobnie jak w centrum handlowym, pojawią się tablice informacyjne z wykazem lokali, zabytków czy też toalet. SPRAWDŹCIE, gdzie!

Nowe tablice informacyjne pojawią się w czterech kluczowych miejscach na ul. Piotrkowskiej. Pierwsza pojawiła się przed budynkiem Urzędu Miasta Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 106. Kolejne pojawią się przy pl. Wolności, przy ul. Zielonej i przy al. Mickiewicza.

Zobacz też: Pomnik rodziny jednorożców czy podniebna platforma ze Star Treka? Takie projekty wpłynęły do łódzkiego budżetu obywatelskiego

Nowo zaprojektowana tablica zawiera schematyczną mapę ulicy Piotrkowskiej i informacje m.in. o punktach gastronomicznych, handlowych, usługowych, rozrywkowych. Zaznaczono też, gdzie znajdują się toalety. Są na niej informacje o ciekawych miejscach, kamienicach, pomnikach. Umieszczono też krótkie, użytkowe informacje w języku polskim i angielskim. Tablica ma prostą grafikę, nawiązującą do kolorów logo miasta, jest czytelna i bardziej funkcjonalna od dotychczasowych. Co kwartał będzie aktualizowana, zgodnie z sugestiami mieszkańców.

Więcej o tablicach informacyjnych na Piotrkowskiej w materiale reportera Romana Czubińskiego, posłuchajcie:

Przydadzą się takie tablice na Piotrkowskiej? KOMENTUJCIE!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany