Zabójstwo w Pleszewie. 26-latka usłyszała zarzuty

i

Autor: Policja Zabójstwo w Pleszewie. 26-latka usłyszała zarzuty

Tajemnicze zabójstwo biznesmena pod Łodzią. Ktoś zamordował go w jego domu

2021-06-17 9:18

Do brutalnego zabójstwa doszło kilka dni temu pod Łodzią. We własnym domu zginął łódzki biznesmen. Sprawca jest dalej na wolności. O sprawie niewiele wiadomo, ponieważ policja z uwagi na dobro śledztwa, nie chce udzielać informacji.

ZNAMY SZCZEGÓŁY TEJ ZBRODNI: Brutalne zabójstwo biznesmena pod Łęczycą. Zamaskowani napastnicy wtargnęli do domu i zaatakowali małżeństwo [NOWE FAKTY]

Jak podaje Express Ilustrowany, chodzi o mężczyznę w średnim wieku, łódzkiego przedsiębiorcę. Ani policja, ani prokuratura nie chce zdradzać szczegółów zdarzenia ani prowadzonego śledztwa. Na ten moment zatem nie wiemy, jakimi motywami kierował się zabójca ani czy był to jeden człowiek. Sprawca zabójstwa nie został zatrzymany. Trwają intensywne czynności w tej sprawie.

Morderca poćwiartował ciało 23-letniej Pauliny. Grób Pauliny P. na cmentarzu parafialnym w Nowogrodzie

Przypomnijmy, na wolności wciąż pozostaje również zabójca kobiety w parku na Zdrowiu. Do zbrodni doszło 4 grudnia 2020 r. 57-letnia pani Małgosia wyszła na spacer z psem. Po jakimś czasie przypadkowi przechodnie trafili na błąkającego się samotnie beagla. Jak się okazało, pies miał chip i to po nim udało się odtrzeć do jego miejsca zamieszkania. Zaskoczony zaistniałą sytuacją mąż kobiety zawiadomił policję, zgłaszając jej zaginięcie. W nocy odnaleziono jej ciało w parku, było przykryte liśćmi. Zabójcy nie odnaleziono do dziś.

CZYTAJ WIĘCEJ: Morderstwo w Parku na Zdrowiu. GRÓB pani Małgosi tonie w kwiatach [FOTO]

Nasi Partnerzy polecają