GRÓB pani Małgosi tonie w kwiatach

i

Autor: Dariusz Kucharski

ŁÓDŹ. Morderstwo w Parku na Zdrowiu. GRÓB pani Małgosi tonie w kwiatach [FOTO]

2020-12-30 10:10

Już czwarty tydzień trwają poszukiwania zabójcy 57-letniej Małgorzaty W., nauczycielki jednej z łódzkich podstawówek, której zwłoki zostały odnalezione w Parku na Zdrowiu. Niestety morderca wciąż jest na wolności. Czy kiedykolwiek rodzina zabitej, która niedawno pożegnała ją na cmentarzu, dekorując jej grób morzem kwiatów, doczeka się sprawiedliwości?

Do tej okrutnej zbrodni doszło w piątek, 4 grudnia. Około godziny 18 pani Małgosia zabrała swojego psa rasy beagle i poszła z nim do oddalonego 2 kilometry od rodzinnego domu Parku na Zdrowiu. Półtorej godziny później przypadkowi przechodnie zauważyli błąkającego się samotnie czworonoga. Zwierzę miało wszczepionego chipa, dlatego udało się dotrzeć do jego miejsca zamieszkania. Mąż kobiety, Arkadiusz W. był mocno zaskoczony. Natychmiast zgłosił zaginięcie swojej żony.

CZYTAJ TEŻ: Zabójstwo w parku na Zdrowiu. Do sprawy ŚCIĄGNIĘTO PSA tropiącego z Niemiec! CO WIADOMO?

Agusia nie przytuli już mamusi. Nad grobem pożegnała zamordowaną Martę z Pabianic

Jej ciało w nocy z piątku na sobotę zostało odnalezione w parku. Było przykryte liśćmi. Na miejscu zbrodni przez wiele godzin pracowali policjanci zbierając wszelkie możliwe ślady. Niestety mordercy nie udało się dotychczas wytypować. Z Niemiec sprowadzono nawet specjalnie wyszkolonego psa, który jest w stanie podjąć trop nawet po trzech miesiącach od zdarzenia. Ale i to na razie nie przyniosło przełomu w śledztwie, które w ostatnich dniach przejęła Prokuratura Regionalna w Łodzi.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zamordowana Małgorzata W. spoczęła w rodzinnej mogile na cmentarzu przy ul. Szczecińskiej. Jej grób udekorowano morzem kwiatów. Pani Małgosia była lubiana przez swoich uczniów. Cieszyła się też uznaniem kolegów z grona pedagogicznego. „Straciliśmy niezwykle empatyczną, kochaną i kompetentną koleżankę, której obecność wśród nas zawsze wprowadzała dobry nastrój i chęć do pracy” - pożegnali ją we wzruszającym wpisie na stronie internetowej szkoły.

ZOBACZ TEŻ: Pięcioosobowa rodzina Bogdańskich spod Łodzi ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU. To NAJBARDZIEJ TAJEMNICZE zaginięcie w Polsce!