Jednym z psów rehabilitowanych na wodnej bieżni jest Biały

i

Autor: Ela Piotrowska/Radio ESKA Jednym z psów rehabilitowanych na wodnej bieżni jest Biały

Tak wygląda rehabilitacja psów w Łodzi [WIDEO]. Na Radogoszczu znajduje się jedyna w regionie bieżnia wodna dla czworonogów!

2016-02-24 13:06

W Łodzi na Radogoszczu jest jedyna w regionie bieżnia wodna dla psów. Trafiają tu czworonogi, które mają problemy z chodzeniem. ZOBACZCIE, jak zwierzaki się na niej odnajdują!

Psy w wodzie ważą trzy razy mniej niż na lądzie, więc chodzenie po urazach i operacjach na wodnej bieżni jest łatwiejsze. Do Łodzi trafiają na rehabilitację czworonogi po wypadkach i takie, które mają problemy z chodzeniem. - Czasami już od pierwszego razu, jak tylko się zorientują, że nie będzie zastrzyków, nie będzie żadnego kłucia, tylko tego, żeby chodził, to psy bardzo chętnie chodzą. Jest ciepło - bo temperatura wody jest w granicach 30-34 stopni Celsjusza, do tego jest bardzo lekko, bo jest wyporność wody - opowiada weterynarz Radosław Marczak.

Zobacz też: Łódzkie pogotowie ma komorę do przewożenia chorych zakaźnie [AUDIO]. Jak wygląda taki transport?

Tak wygląda rehabilitacja na wodnej bieżni:

Rehabilitacyjna bieżnia dla psów#Łódź Na Radogoszczu znajduje się jedyna w regionie bieżnia wodna dla psów! Posłuchajcie historii Białego [AUDIO]: http://lodz.eska.pl/poznaj-miasto/tak-wyglada-rehabilitacja-psow-w-lodzi-wideo-na-radogoszczu-znajduje-sie-jedyna-w-regionie-bieznia-wodna-dla-czworonogow/117016

Posted by ESKA INFO Łódź on 24 luty 2016

Oczywiście, w trakcie rehabilitacji nie obejdzie się bez psich przysmaków, które mobilizują do aktywności jak nic innego. Właściciele czworonogów przyjeżdżają na bieżnię wodną ze swoimi pupilami z całego województwa łódzkiego.

Jednym z takich psów jest Biały. Z jego właścicielem rozmawiała reporterka Radia ESKA Ela Piotrowska, posłuchajcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany