Pabianice: tanecznym krokiem wpadł pod radiowóz! [WIDEO]

i

Autor: Straż Miejska Pabianice Pabianice: tanecznym krokiem wpadł pod radiowóz! [WIDEO]

Tanecznym krokiem pod koła radiowozu! Bezlitosna grawitacja [WIDEO]

2022-06-28 23:11

W Pabianicach grawitacja nie wybacza najmniejszych błędów. W połączeniu z bezlitosnym słońcem przewrócić się łatwo nawet na trzeźwo, a w tym przypadku... Straż Miejska publikuje nagranie z upalnego weekendu. Sami zobaczcie.

Długo walczył, ale w końcu poległ. Straż Miejska z Pabianic publikuje nagranie z minionego weekendu, przy okazji przybliżając liczby z podobnych interwencji. Słońce i alkohol to nie jest dobre połączenie. Przekonał się o tym mężczyzna, którego pabianicka grawitacja zaprowadziła wprost pod koła radiowozu. Zobaczcie sami.

Polecamy: Fatalny skutek ulewy w Krakowie. Smok Wawelski przestał zionąć ogniem

Dzielnie walczył, ale przegrał z grawitacją i promilami! Runął jak długi przed radiowozem

Niestety, w samych tylko Pabianicach przez dwa weekendowe dni ze zgłoszeń operatora monitoringu i w wyniku tzw. "czynności własnych" przeprowadzono w sumie 14 interwencji związanych z alkoholem z miejscu publicznym, w ich wyniku nałożono 8 mandatów karnych na łączną kwotę 700 zł. Pozostaje mieć nadzieję, że nie wszystkie interwencje były tak... spektakularne.

Sonda
Czy piłeś kiedyś alkohol na plaży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE