TRAGEDIA. Nie żyje młoda kobieta. Potworny wypadek pod Łodzią [ZDJĘCIA]

2020-09-14 13:08 Dariusz Kucharski

Nadmierna prędkość po raz kolejny doprowadziła do niepotrzebnej tragedii. Młoda, około 35-letnia kobieta zginęła na miejscu w potwornym wypadku, do którego doszło w niedzielę, 13 września w Byszewach pod Łodzią. Osobowy mercedes wypadł tam z drogi i uderzył w drzewo oraz słup betonowy. Jego kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Okoliczności wypadku wyjaśniają teraz policjanci z pobliskich Koluszek. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40–letni kierujący mercedesem tuż po godzinie 15 prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze przez co samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, natomiast pasażerka poniosła śmierć na miejscu. Policjanci ustalają teraz tożsamość kobiety. Na miejscu zdarzenia służby pracowały przez kilka godzin – mówi Aneta Kotynia z policji w Koluszkach.

Prędkość auta była tak duża, że po uderzeniu w drzewo kierowca wypadł z pojazdu, natomiast jego pasażerka została w nim zakleszczona. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy przy użyciu ciężkiego sprzętu rozcięli karoserię i wydobyli kobietę. Niestety lekarz stwierdził jej zgon.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Masz podobny temat? Pisz na: lodzkie@se.pl

Rozbił BMW na słupie reklamowym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.