Truskawiec. Dramatyczne poszukiwania niepełnosprawnego intelektualnie mężczyzny! W akcji kilkudziesięciu policjantów, śmigłowiec i pies

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Truskawiec. Dramatyczne poszukiwania niepełnosprawnego intelektualnie mężczyzny! W akcji kilkudziesięciu policjantów, śmigłowiec i pies [AKTUALIZACJA]

2021-05-13 14:35

Zaginiony mężczyzna ostatni raz widziany był 11 maja 2021 roku w miejscowości Truskawiec w gminie Wartkowice niedaleko Poddębic. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Jak podają służby, zaginiony jest niepełnosprawny intelektualnie. W akcji poszukiwawczej bierze udział kilkudziesięciu policjantów oraz piec tropiący. Poszukiwania prowadzone są również z powietrza, w akcji jest śmigłowiec.

AKTUALIZACJA: 17 maja 2021: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

"W poszukiwania zostało zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej i zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej. Mundurowych wspomaga przewodnik z psem służbowym. W działaniach wykorzystywany jest także policyjny śmigłowiec, który z powietrza kontroluje tereny leśne i pola uprawne oddalone od zamieszkałych miejsc, w których mógłby znajdować się zaginiony" - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Czas odgrywa tu dużą rolę. Jak poinformowała policja, mężczyzna jest niepełnosprawny intelektualnie.

Zaginęło dwóch nastolatków. Trwają poszukiwania!

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przy ul. Targowej 22, pod numerem telefonu (47) 845-22-11 albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod numerem 997 lub 112.

Nasi Partnerzy polecają