Tuszyn: Wpadł za prędkość. Przyjechała do niego poszukiwana nieletnia!

i

Autor: policja.gov Tuszyn: Wpadł za prędkość. Przyjechała do niego poszukiwana nieletnia!

Tuszyn: Wpadł z poszukiwaną NIELETNIĄ! 33-latek w Vauxhall'u z kokainą [ZDJĘCIE]

2020-10-22 18:03

Rutynowa kontrola prędkości i zatrzymanie za jej przekroczenie. Tak zaczęła się interwencja, podczas której odkryto kokainę i... nieletnią dziewczynę, poszukiwaną przez łódzki sąd! 33-latek wpadł za przekroczenie prędkości o 38 km/h, a w więzieniu może spędzić nawet do 3 lat.

Policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach prowadzili w środę (21 października) rutynowy pomiar prędkości na DK12 w Tuszynie. Ok. 15.00 zobaczyli pojazd jadący z zauważalnie większą, niż dopuszczalna prędkość. Pomiar wskazał 88 km/h (dozwolone 50 km/h), więc mundurowi zatrzymali kierowcę Vauxhalla.

Wpadł za prędkość. Przyjechała do niego 16-letnia poszukiwana!

Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że nie ma prawa jazdy, a jego zachowanie sugerowało, że to nie jedyne przewinienie. W samochodzie miał kokainę. Kiedy mogłoby się wydawać, że to wystarczający pech, nagle na miejscu interwencji zjawia się 16-letnia dziewczyna! Zatroskana zajściem musiała sprawdzić na miejscu. Tyle wystarczyło policjantom, którzy ustalili, że młoda kobieta jest poszukiwana przez łódzki sąd!

- Została przewieziona do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. 33-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - czytamy w komunikacie.

Od mężczyzny pobrano krew, a wyniki badań potwierdzą, czy prowadził pod wpływem narkotyków.

Pogrzeb aktora zmarłego na koronawirusa. Skromne pożegnanie Ryszarda Ronczewskiego