Urodziny Łodzi już pod koniec lipca!

i

Autor: mat. prasowe Urodziny Łodzi już pod koniec lipca!

Urodziny Łodzi 2016: SPRAWDŹ PROGRAM [KONCERTY]. Kto zagra?

2016-07-29 10:00

Gooral, Feel, Lady Pank czy Jamal - to tylko kilka propozycji koncertów, jakie będą miały podczas Urodzin Łodzi 2016. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

Lady Pank, Feel oraz Gooral będą muzycznymi gwiazdami tegorocznych koncertów z okazji 593. Urodzin Łodzi. W dniach 29–30 lipca na scenach zlokalizowanych na placu Wolności oraz rynku Manufaktury wystąpią także Enej, Jamal, Ten Typ Mes oraz Dwa Sławy. Podczas wydarzeń dominować będzie muzyka rockowa, pop oraz brzmienia hip hop’owe.

Zobacz też: URODZINY ŁODZI 2016: program, wydarzenia, atrakcje, koncerty

Urodziny Łodzi - koncerty na placu Wolności i w Manufakturze

Pierwszy, z trzech dużych koncertów odbędzie się w piątek (29 lipca) o godzinie 20:00 na placu Wolności. Z myślą o młodych łodzianach organizatorzy urodzin miasta zaprosili: łódzki skład hip hop’owy - Dwa Sławy, polskiego rapera i producenta muzycznego - Tego Typa Mesa oraz jednego z najpopularniejszych obecnie w kraju DJ’ów - Goorala. Dzień później (sobota, 30 lipca) na rynku Manufaktury łódzka publiczność bawić się będzie podczas koncertu z okazji 10-lecia grupy Feel oraz łączącego folk z rockiem zespołu Enej. Usłyszymy największe przeboje obu kapel, które z pewnością rozgrzeją publiczność i wprowadzą gości Manufaktury w zabawowy nastrój.

35-lecie Lady Pank na Urodzinach Łodzi

Po zakończeniu koncertów w Manufakturze Muzyczne Urodziny Łodzi będą kontynuowane na placu Wolności. Tam, najpierw zabrzmi muzyka reggae przygotowana przez formację Jamal, a na zakończenie wieczoru zagra legendarny polski zespół rockowy, który obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia – Lady Pank. Z okazji jubileuszu łódzki koncert uświetnią wizualizacje oraz historyczne filmy i teledyski zespołu wyświetlane na ekranie ledowym.

Oprócz koncertów w ostatni weekend lipca w Łodzi odbędzie się kilkadziesiąt innych wydarzeń i specjalnie przygotowanych atrakcji. Szczegóły wkrótce!

Urodziny Łodzi 2016 [PROGRAM KONCERTÓW]

Piątek, 29 lipca:
Miejsce: plac Wolności
godz. 20:00 – 23:00 –  Dwa Sławy, Ten Typ Mes, Gooral

Sobota 30 lipca:
Miejsce: Manufaktura
godz. 18:00 – 20:30 – Feel, Enej

Miejsce: plac Wolności
godz. 21:10 – 24:00 – Jamal, Lady Pank