Urząd Miasta Łodzi zaprasza mieszkańców na spotkanie z Trzaskowskim. Politycy PiS-u są OBURZENI!

2020-07-05 8:44 AGO
Rafał Trzaskowski w Skierniewicach
Autor: Rafał Trzaskowski/FACEBOOK Urząd Miasta w Łodzi zaprasza mieszkańców na spotkanie z Trzaskowskim. Politycy PiS-u są OBURZENI!

W sieci znowu zawrzało! A to za sprawą Urzędu Miasta Łodzi, który za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił zaproszenie na spotkanie z ubiegającym się o urząd prezydenta, Rafałem Trzaskowskim. Takie działanie włodarzy miasta rozzłościło polików PiS-u, którzy mówią głośno o złamaniu prawa.

Kolejna afera na kilka dni przed drugą turą wyborów prezydenckich. Tym razem chodzi o wpis łódzkiego urzędu miasta, który pojawił się na jednym z portali społecznościowych.

ZOBACZ: Zaświadczenie o prawie do głosowania. Jak je zdobyć przed II turą wyborów?

- Prawie 70 proc. frekwencji to znak, że wybory prezydenckie to dla Was ważna sprawa. Dlatego przekazujemy informację, że dziś o godz. 17.00 na ul. Piotrkowskiej przed OFFem odbędzie się otwarte spotkanie z Rafałem Trzaskowskim" PS. Oczywiście jak tylko dostaniemy informację o spotkaniu Andrzeja Dudy z mieszkańcami Łodzi, również o tym poinformujemy - czytamy na profilu.

Przeciwnik KO demoluje banery Trzaskowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Radni PiS-u nie kryją oburzenia zamieszczonym przez włodarzy miasta zaproszeniem. - Ci ludzie nie potrafią zorganizować nawet wiecu poparcia bez wpadek i nielegalnych działań promocyjnych, a chcą organizować życie Polakom - napisał na swoim portalu Sebastian Bulak z Prawa i Sprawiedliwości.

Sprawa znalazła się już w lokalnych mediach. - To po prostu skandal. Ohydne i obrzydliwe jest wykorzystywanie Urzędu Miasta Łodzi do prowadzenia kampanii wyborczej - powiedział dziennikarzom "Dzienniku Łódzkiego" Bulak.

Rzecznik prezydenta Łodzi wyjaśnił, że zamieszczone zaproszenie należy traktować informacyjnie. - Na fanpage'u Łodzi pojawiła się nie tylko informacja o spotkaniu z kandydatem, ale także relacja ze spotkania z mieszkańcami. Dokładnie takie same co do treści i formy informacje, pojawią się z okazji wizyty w naszym mieście Andrzeja Dudy - wyjaśnił na łamach lokalnego portalu Marcin Masłowski.