Uwaga kierowcy! 2 kilometry utrudnień na autostradzie A2!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mikes-Photography /zdjęcie ilustracyjne

Uwaga kierowcy! 2 kilometry utrudnień na autostradzie A2!

2022-04-26 9:02

We wtorek (26.04.2022) o godz. 9 rozpocznie się naprawa nawierzchni jezdni w stronę Warszawy na autostradzie A2 między węzłami Łódź Północ i Łowicz w woj. łódzkim. Ruch będzie odbywał się jednym pasem.

Roboty obejmą 2-kilometrowy odcinek trasy – od 375. km do 377. km. "W czasie prac zajęte zostaną: pas awaryjny i pas wolny. Jazda będzie więc odbywała się pasem szybkim. W miejscu prowadzonych prac zostanie wprowadzone ograniczenie do 80 km/h i zakaz wyprzedzania. Apelujemy o stosowanie się do oznakowania i zachowanie szczególnej ostrożności. Prace mają się zakończyć do godz. 17" – przekazał rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski.

PRZECZYTAJ TEŻ: Sulejów. 33-latek przygnieciony przez ciągnik na przydrożnym parkingu

Kierowcy podróżujący A2 w stronę Warszawy o utrudnieniach będą informowani za pomocą komunikatów wyświetlanych na tablicy zmiennej treści przy rondzie w Strykowie, a także na tablicach mobilnych, które pojawią się na autostradzie A2 przy Punkcie Poboru Opłat oraz na autostradzie A1 przed węzłem Łódź Północ.

Pościg pod Kołobrzegiem. Motocyklista miał powody do ucieczki
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?