Uwaga kierowcy! Utrudnienia na A2 w okolicach Skierniewic aż do popołudnia

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mikes-Photography /zdjęcie ilustracyjne

Ważna informacja dla kierowców

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na A2 w okolicach Skierniewic aż do popołudnia

2022-11-23 9:16

Ważna informacja dla kierowców! Przejeżdżający dziś (23 listopada) przez autostradę A2 napotkają na utrudnienia w ruchu związane z naprawą nawierzchni. Szczegóły w materiale.

Jak przekazał rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) Maciej Zalewski, w środę (23.11) o godz. 9 na autostradzie A2 ruszają prace związane z remontem nawierzchni i naprawą dylatacji.

"Będą prowadzone na jezdni w kierunku Poznania na odcinku 3,5 km – między MOP Bolimów i węzłem Skierniewice (od 408,6 do 405,1 km). Prowadzenie dwóch rodzajów prac jednocześnie ma na celu ograniczenie do minimum uciążliwości dla kierujących na tak ważnym szlaku komunikacyjnym, jakim jest autostrada A2" – poinformował.

W miejscu prac ruch będzie odbywał się tylko lewym pasem przy ograniczeniu do 80 km/h. Jadący z Warszawy w kierunku Poznania będą mogli ominąć to miejsce zjeżdżając na węźle Wiskitki na dk 50 lub drogę ekspresową S8. Mają o tym informować komunikaty wyświetlane na mobilnej tablicy.

Jak podaje PAP, zakończenie prac przewidywane jest w środę około godz. 16.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Zajechał drogę i doprowadził do kolizji. Wszystko się nagrało
Nasi Partnerzy polecają