Młode skierniewiczanki zatrzymane za pobicie. Dostały zakaz zbliżania się do swojej ofiary

2022-05-17 12:33
Młode skierniewiczanki zatrzymane za pobicie. Dostały zakaz zbliżania się do swojej ofiary
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Pavlofox /zdjęcie ilustracyjne

Policja w Skierniewicach zatrzymała 18- i 21-latkę, które pobiły kobietę. Obie usłyszały zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Do zdarzenia doszło dwa dni temu w nocy. Dyżurny skierniewickiej policji otrzymał zgłoszenie pobicia kobiety przez dwie młode napastniczki. Patrol w okolicy miejsca zamieszkania pokrzywdzonej zobaczył dwie kobiety, które zachowywały się w sposób bardzo agresywny. "Obecność mundurowych nie wpłynęła na zmianę ich zachowania. 18 i 21-latka nadal krzyczały, wymachiwały rękami, były wulgarne. Po chwili przed budynek wyszła 43-letnia zgłaszająca. Na jej widok agresja młodych skierniewiczanek wzrosła. Padły groźby" - podaje kom. Magdalena Studniarek ze skierniewickiej policji.

CZYTAJ TEŻ: Krwawa zbrodnia na łódzkim Polesiu. Zabił 72-letniego sąsiada i jego znajomą, bo... hałasowali?

Ze szpadlem po papierosy

Jak się okazało, wcześniej dwie napastniczki pobiły 43-latkę. Agresorki zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty. Odpowiedzą za pobicie, ale także za groźby i wtargnięcie do domu pokrzywdzonej.

ZOBACZ: Za sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji grozi mu 10 lat. Łodzianin ma... 72 lata!

Grozi im kara nawet 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do ofiary.

Sonda
Czy wśród polskiej młodzieży rośnie agresja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE