Młode skierniewiczanki zatrzymane za pobicie. Dostały zakaz zbliżania się do swojej ofiary

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Pavlofox /zdjęcie ilustracyjne

Młode skierniewiczanki zatrzymane za pobicie. Dostały zakaz zbliżania się do swojej ofiary

2022-05-17 12:33

Policja w Skierniewicach zatrzymała 18- i 21-latkę, które pobiły kobietę. Obie usłyszały zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Do zdarzenia doszło dwa dni temu w nocy. Dyżurny skierniewickiej policji otrzymał zgłoszenie pobicia kobiety przez dwie młode napastniczki. Patrol w okolicy miejsca zamieszkania pokrzywdzonej zobaczył dwie kobiety, które zachowywały się w sposób bardzo agresywny. "Obecność mundurowych nie wpłynęła na zmianę ich zachowania. 18 i 21-latka nadal krzyczały, wymachiwały rękami, były wulgarne. Po chwili przed budynek wyszła 43-letnia zgłaszająca. Na jej widok agresja młodych skierniewiczanek wzrosła. Padły groźby" - podaje kom. Magdalena Studniarek ze skierniewickiej policji.

CZYTAJ TEŻ: Krwawa zbrodnia na łódzkim Polesiu. Zabił 72-letniego sąsiada i jego znajomą, bo... hałasowali?

Ze szpadlem po papierosy

Jak się okazało, wcześniej dwie napastniczki pobiły 43-latkę. Agresorki zostały zatrzymane i usłyszały zarzuty. Odpowiedzą za pobicie, ale także za groźby i wtargnięcie do domu pokrzywdzonej.

ZOBACZ: Za sutenerstwo i zmuszanie do prostytucji grozi mu 10 lat. Łodzianin ma... 72 lata!

Grozi im kara nawet 3 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do ofiary.

Sonda
Czy wśród polskiej młodzieży rośnie agresja?