UWAGA kierowcy! Utrudnienia na autostradzie A2 w pobliżu Łodzi! [26.01.2021]

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Sauerlaender

UWAGA kierowcy! Utrudnienia na autostradzie A2 w pobliżu Łodzi! [26.01.2021]

2021-01-26 9:41

Do godz. 17 będą trwały we wtorek (26.01.) na autostradzie A2 w pobliżu Łodzi prace związane z naprawą nawierzchni. W związku z tym w okolicach węzła Łódź Północ ruch będzie odbywał się jedynie lewym pasem z ograniczeniem prędkości do 80 km/h.

Jak przekazał PAP rzecznik łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski, wtorek jest kolejnym dniem prac związanych z usuwaniem ubytków na autostradzie A2.

- Dziś ekipy remontowe pracują na blisko 3-kilometrowym odcinku na jezdni w kierunku Warszawy, ok. 1,5 km za węzłem Łódź Północ. Usuwane są miejscowe uszkodzenia nawierzchni – wyjaśnił.

Dodał, że kierowcy podróżujący w stronę stolicy napotkają utrudnienia. Podczas prac ruch będzie się odbywał lewym pasem i będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h. Roboty mają zakończyć się ok. godz. 17. Drogowcy apelują do kierowców o ostrożność, dostosowanie prędkość do warunków i oznakowania.

Trwająca obecnie naprawa nawierzchni A2 związana jest z uszkodzeniami jezdni, jakie powstały w warstwie ścieralnej w czasie ostatnich bardzo dużych wahań temperatur.

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.
Nasi Partnerzy polecają