WAKACJE 2020: Polska może Cię miło zaskoczyć! ZOBACZ 15 najlepszych atrakcji Łodzi! [GALERIA]

2020-06-30 17:35 Emilia Białecka

W wakacje 2020 Polska przez wielu rodaków odkrywana jest na nowo. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała wiele wyjazdowych planów zagranicznych, ale to nie oznacza spędzenia urlopu w domu. Ci, którzy nie lubią tłumów i leżenia na plaży, wybierają nieco aktywniejsze formy - na przykład zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. Tym, którzy jeszcze zastanawiają się, gdzie pojechać w wakacje 2020, podpowiadamy: w Łodzi nudzić się nie będziecie! Zobaczcie 15 miejsc, które trzeba odwiedzić w naszym mieście!

Wakacje 2020: Polska to nie tylko morze

Dla tego, kto nie przepada za tłumami i leżeniem na plaży, doskonałą opcją na spędzenie wakacji 2020 w Polsce, jest zwiedzanie. W tej materii Łódź ma do zaoferowania niezwykle dużo - zaczynając od miejsc, przez wydarzenia i doznania kulinarne, po klimat, którego nie da się zastąpić ani podrobić.

ZOBACZ TEŻ: 6 dowodów na to, że Łódź jest centrum świata [GALERIA ZDJĘĆ]. Gdzie jest łódzki Luwr, a gdzie Manchester?

Łódź to miasto kontrastów - warto o tym pamiętać i nie zrażać się ani nie wydawać pochopnej opinii, jeśli byliście tu tylko przejazdem. Łódź wymaga poznania, a może przede wszystkim dobrego przewodnika. Właśnie dlatego wybraliśmy dla Was 15 miejsc i rzeczy, które musicie zobaczyć będąc w Łodzi.

CZYTAJ: Miejsca, które wyglądają jak zaczarowane [GALERIA ZDJĘĆ]. Zdziwicie się, ale wszystkie znajdują się w Łodzi!

ZOBACZ TEŻ:

Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Interweniowała policja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.