WAKACJE w Polsce: ZOBACZ najlepsze atrakcje Łodzi! [GALERIA TOP 15]

ZOBACZ 15 najlepszych atrakcji Łodzi!
Autor: BE /archiwum

Wakacje w Polsce to dla wielu rodaków w tym roku jedyna opcja wypoczynku. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała wiele wyjazdowych planów zagranicznych, ale to nie oznacza spędzenia urlopu w domu. W te wakacje Polska przez wielu odkrywana jest na nowo. Ci, którzy nie lubią tłumów i leżenia na plaży, wybierają nieco aktywniejsze formy - na przykład zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. Tym, którzy jeszcze zastanawiają się, gdzie pojechać w wakacje 2020, podpowiadamy: w Łodzi nudzić się nie będziecie! Zobaczcie 15 miejsc, które trzeba odwiedzić w naszym mieście!

Wakacje w Polsce. Nie tylko morze!

Dla tego, kto nie przepada za tłumami i leżeniem na plaży, doskonałą opcją na wakacje w Polsce, jest zwiedzanie. W tej materii Łódź ma do zaoferowania niezwykle dużo - zaczynając od miejsc, przez wydarzenia i doznania kulinarne, po klimat, którego nie da się zastąpić ani podrobić.

ZOBACZ TEŻ: 6 dowodów na to, że Łódź jest centrum świata [GALERIA ZDJĘĆ]. Gdzie jest łódzki Luwr, a gdzie Manchester?

Łódź to miasto kontrastów - warto o tym pamiętać i nie zrażać się ani nie wydawać pochopnej opinii, jeśli byliście tu tylko przejazdem. Łódź wymaga poznania, a może przede wszystkim dobrego przewodnika. Właśnie dlatego wybraliśmy dla Was 15 miejsc i rzeczy, które musicie zobaczyć będąc w Łodzi.

CZYTAJ: Miejsca, które wyglądają jak zaczarowane [GALERIA ZDJĘĆ]. Zdziwicie się, ale wszystkie znajdują się w Łodzi!

ZOBACZ TEŻ:

Ratownik ostrzega: wystrzegaj się tego w czasie wypoczynku nad wodą