Weszła do mieszkania, ale do łazienki już nie. Ciało jej syna zablokowało drzwi

i

Autor: qimono/cc0/Pixabay.com Ciało 62-letniego mężczyzny znaleziono w mieszkaniu przy ul. Wierzbowej w Łodzi, zdj. ilustracyjne

Dramat w Łodzi

Weszła do mieszkania, ale do łazienki już nie. Ciało jej syna zablokowało drzwi

2023-02-15 11:29

Ciało 62-letniego mężczyzny znaleziono w mieszkaniu przy ul. Wierzbowej w Łodzi. Kontakt z mężczyzną straciła jego matka, dlatego zjawiła się u niego we wtorek, 14 lutego. Kobieta miała klucze do lokum, więc weszła do środka i zobaczyła, że w łazience pali się światło, ale nie mogła się do niej dostać. Służby ratownicze ujawniły wewnątrz zwłoki mężczyzny.

Ciało 62-latka w mieszkaniu w Łodzi. Znalazła go matka

Mieszkanka Łodzi znalazła w mieszkaniu przy ul. Wierzbowej ciało swojego syna. Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 lutego, gdy kobieta, po tym jak nie miała przez miesiąc kontaktu z mężczyzną, postanowiła go odwiedzić. Do środka lokum dostała się, bo miała swoje klucze, ale nie mogła już wejść do łazienki, gdzie paliło się światło - coś blokowało drzwi. Mieszkanka Łodzi wezwała na miejsce służby ratownicze, a jako pierwsi dotarli tam strażacy, którzy odkryli, że przy drzwiach do łazienki leży ciało 62-latka. - Do zgonu doszło już jakiś czas temu, co potwierdził lekarz, dodając też, że do zdarzenia doszło z przyczyn naturalnych - mówi młodsza aspirantka Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Z uwagi na brak znamion czynu zabronionego prokuratura odstąpiła od prowadzenia czynności w tej sprawie.

O zdarzeniu napisał wcześniej dzienniklodzki.pl.

Nikt nie zauważył pożaru w bloku, nikt nie zauważył śmierci 56-latka! Tragedia w Łodzi

Sonda
Czy oddalibyście swoje ciało po śmierci na cele naukowe lub medyczne?
Kiedyś podobno straszyły tu duchy. Co dalej z budynkiem przy ul. Komuny Paryskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany