Wydał 10 złotych, zyskał fortunę! Farciarz z Tomaszowa Mazowieckiego będzie miał wakacje marzeń

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Wydał 10 złotych, zyskał fortunę! Farciarz z Tomaszowa Mazowieckiego będzie miał wakacje marzeń

Wydał 10 złotych, zyskał fortunę! Farciarz z Tomaszowa Mazowieckiego będzie miał wakacje marzeń

2022-07-16 9:58

Jak zamienić 10 złotych na grube tysiące? Czy to w ogóle możliwe? O tym, że jest to jak najbardziej realny scenariusz, przekonał się mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego (woj. łódzkie), który niespodziewanie wzbogacił się o sześciocyfrową kwotę, którą będzie mógł przeznaczyć m.in. na wyjątkowe wakacje.

Mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego postąpił w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać" i w punkcie Lotto przy ul. Jana Pawła II kupił zdrapkę "Extra Linie". Wydał na nią zaledwie 10 złotych. Po chwili okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Gracz "zdrapał" główną wygraną w kwocie 140 tysięcy złotych! Za tę sumę szczęśliwy "zdrapkowicz" będzie mógł wyjechać na wymarzone wakacje, spełnić wiele marzeń, albo odłożyć na przyszłość.

Czytaj też: Gracz z Łęczycy wydał 5 złotych i... został milionerem!

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając nie tylko tysiące, ale też miliony złotych.

Czytaj też: Szczęśliwe kolektury Lotto w Łodzi i okolicach. Gdzie grać w Lotto, żeby wygrać miliony?

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Wydał 10 złotych, zyskał fortunę! Farciarz z Tomaszowa Mazowieckiego będzie miał wakacje marzeń

i

Autor: Totalizator Sportowy Wydał 10 złotych, zyskał fortunę! Farciarz z Tomaszowa Mazowieckiego będzie miał wakacje marzeń
Prezes Polregio Artur Martyniuk: "Koszt przejazdu pociągiem dla rodziny jest czterokrotnie tańszy w porównaniu z jazdą samochodem"