Szczęśliwe kolektury Lotto. Tu można wygrać miliony!

i

Autor: Totalizator Sportowy

Szczęśliwe kolektury Lotto w Łodzi i okolicach. Gdzie grać w Lotto, żeby wygrać miliony?

2021-04-17 20:46

Szczęśliwe liczby w Lotto skreśliło kilkudziesięciu graczy z Łodzi i regionu, którzy na przestrzeni ćwierć wieku wygrali w lotto co najmniej po milion złotych. W Łodzi najwyższe wygrane to ponad 15 milionów złotych - takie rekordowe wygrane padły w dwóch łódzkich kolekturach. W regionie najwyższa wygrana to aż ponad 25 milionów złotych! Zobaczcie, gdzie padły najwyższe wygrane lotto w Łodzi i okolicach. Może i Wam te kolektury przyniosą szczęście?

Na przestrzeni lat "szóstka" w Lotto padła w Łodzi 31 razy. Wygrane były warte od 1 000 000 zł do 15 951 087 zł. To nie koniec dobrych wiadomości. Okrągły milion złotych w Lotto Plus zgarnęło kolejnych dwoje graczy z naszego miasta. Okazuje się, że w regionie wygrane były jeszcze większe! Szczęśliwy gracz, w Zduńskiej Woli, wygrał aż 25 233 429 złotych! I choć wygrana w Lotto zależy od szczęścia, niektórzy sugerują się tym, gdzie padły wcześniejsze wygrane. W naszej galerii, którą publikujemy na końcu, znalazły się szczęśliwe kolektury w Łodzi i okolicach, w których gracze skreślili liczby, które po losowaniu okazały się być warte miliony złotych.

CZYTAJ TEŻ: ŁÓDŹ. Po małego Antosia zostawionego w oknie życia ZGŁOSIŁA SIĘ MATKA!

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

W których kolekturach w Łodzi i regionie padły najwyższe wygrane w Lotto? Oto 20 najszczęśliwszych kolektur:

Przypomnijmy, w ostatnim czasie w Łodzi i regionie padły dwie duże wygrane. 2 kwietnia 2021r. w Eurojackpot grubą kasę zgarnął gracz, który puścił los w kolekturze na Bałutach. Gdzie dokładnie i ile wygrał? Szczegóły w materiale<<

Inny gracz, pokaźną sumę w Mini Lotto zgarnął grając w Kutnie. Szczęśliwiec wygrał dokładnie 148 067 złotych.

Znajomość tych pojęć to w XXI wieku wręcz obowiązek! Ogarniasz chociaż połowę?

Pytanie 1 z 15
Określenie "vaping" oznacza...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany