Wielka wygrana w Eurojackpot w Łodzi! Szczęśliwiec zagrał na Bałutach

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. _Alicja_

Wielka wygrana w Eurojackpot w Łodzi! Szczęśliwiec zagrał na Bałutach

2021-04-06 12:07

Niezwykłe szczęście miał gracz, który jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi zgarnął grubą kasę w Eurojackpot. Los pochodzi z jednej z kolektur na łódzkich Bałutach. Posiadacz szczęśliwego kuponu będzie musiał odprowadzić dziesięć procent podatku od wygranej. Gdzie padła wygrana i ile wyniosła? Które liczby były szczęśliwe? Znamy szczegóły.

Wygrana w Eurojackpot. Szczęśliwiec z Łodzi zgarnął grubą kasę

Dokładnie 397 542,10 złotych wyniosła kwota wygranej, która padła 2 kwietnia 2021 roku w losowaniu Eurojackpot. Zwycięzcą okazał się gracz, który "puścił" kupon w kolekturze w Łodzi przy ul. Inflanckiej 45. Jak przekazał Totalizator Sportowy, tego dnia w losowaniu padły następujące liczby: 1, 3, 4, 36, 43 oraz 2, 3. Posiadacz szczęśliwego kuponu będzie musiał odprowadzić dziesięć procent podatku od wygranej.

CZYTAJ TEŻ: Tych, którym nie podobał się jego żart, Rafał Pacześ nazwał "DRĘTWYMI PAJACAMI". To reakcja łódzkiego komika na krytykę

Ile można wygrać w Eurojackpot?

Grając w Eurojackpot można wygrać nawet 90 000 000 euro czyli około 400 000 000 złotych. Zakład kosztuje 12,50 zł. Do skreślenia jest 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Można typować je samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił.

CZYTAJ TEŻ: JAKI BYŁ Krzysztof Krawczyk NA CO DZIEŃ? W podłódzkich Grotnikach ceniono go za WIELE WIĘCEJ NIŻ MUZYKĘ! [WSPOMNIENIA]

Ukradł yorka spod sklepu

Jedna taka wpadka i mogą uznać Cię za "buraka"! SPRAWDŹ, czy znasz zasady savoir vivre!

Pytanie 1 z 15
Jeśli przytrafi nam się rozmowa telefoniczna w towarzystwie, po jej zakończeniu...